Rewolucja w hybrydzie! Baza, top i kolor w jednym (!) produkcie

Manicure hybrydowy to najpopularniejszy sposób stylizacji paznokci. Właśnie powstał produkt, który zastąpi bazę, kolor i top. Zobacz!
Karolina Kalinowska / 6 miesięcy temu
Rewolucja w hybrydzie! Baza, top i kolor w jednym (!) produkcie fot. FREE

Manicure hybrydowy to najpopularniejsza metoda stylizacji paznokci. To świetne rozwiązanie dla wszystkich zabieganych kobiet, które chcą mieć nienaganny manicure. 

Oczywiście największą zaletą lakierów hybrydowych jest ich trwałość. W nienagannym stanie wytrzymują ok. 2 tygodni. Jednak wykonanie hybrydy jest czasochłonne i niestety dość trudne. Potrzebujesz bazy, lakieru kolorowego i preparatu nawierzchniowego. A każdą warstwę należy dodatkowo utrwalić pod lampą UV. 

Marka Semilac wprowadziła nowy produkt, który zastępuje bazę, kolor i top. Mamy wrażenie, że jesteśmy w niebie! 

Semilac Extend 5 w 1 - baza, kolor i top w jednym produkcie

Marka Semilac od lat zaskakuje swoje klientki innowacyjnymi rozwiązaniami. Tym razem jest to Extend 5w1, dzięki któremu możemy samodzielnie stworzyć stylizację paznokci. W tym produkcie znajdziesz właściwości bazy, lakiery kolorowego i topu. 

Semilac Extend 5w1 posiada 5 najbardziej pożądanych właściwości lakieru hybrydowego: stanowi bazę, kolor, top, daje możliwość nadbudowania paznokcia i przedłużenia płytki nawet do 1 cm. Jakby tego było mało, to efekt utrzymuje się aż 21 dni.

Produkt charakteryzuje się gęstą konsystencją i twardą strukturą, dzięki czemu łatwo się go nakłada.

Lakier występuje obecnie w 2 kolorach: 

  • Soft Beige (801)
  • Dirty Nude Rose (802)

Jak używać Semilac Extend 5w1 - krok po kroku

  • KROK 1 - przygotuj paznokcie do nałożenie lakieru - skróć paznokcie i nadaj nadaj im odpowiedni kształt. Odsuń lub wytnij skórki.
  • KROK 2 - odtłuść płytkę paznokcia z pomocą produktu Semilac Nail Cleaner.
  • KROK 3 - bezpośrednio na płytkę nałóż jedną warstwę Semilac Extend 5w1 w wybranym kolorze - grubość warstwy zależy od efektu, jaki chcesz osiągnąć. W przypadku nadbudowania lub przedłużenia paznokcia na szablonie należy nanieść większą ilość produktu.
  • KROK 4 - utwardź lakier w lampie UV - czas utwardzania powinien być 2 razy dłuższy niż w przypadku tradycyjnych produktów do manicure hybrydowego. 
  • KROK 5 -  paznokcie ponownie odtłuść płynem Semilac Nail Cleaner.

Pamiętaj! Lakier jest mocno napigmentowany, więc warstwa nakładana na paznokieć nie powinny być jednak zbyt grube.

Semilac Extend 5w1 będzie dostępny w opakowaniu o pojemności 7 ml. Cena produktu to 39 złotych.

Więcej na temat manicure:To nie jest trudne! Jak wykonać manicure hybrydowy w domu? 7 obłędnych kolorów lakierów, które będą pasować do letnich ciuchów

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/2 miesiące temu
No ja mam tą bazę do niedawna i jestem z niej bardzo zadowolona, łatwe nałożenie no i aż 5 cech w jednej buteleczce. Fajnie że można nadbudować nią też paznokcia, często z tego korzystam.
/6 miesięcy temu
miejmy nadzieję w niedługim czasie będą i inne kolorki ale produkt super, na pewno kupię , jak dla mnie super
/6 miesięcy temu
5 cech bo kolor , baza, top, nadbudowa i przedluzenie. a ciekawe czemu cat eye 5d jest u neonail jak nie potrafia napisac czemu?
POKAŻ KOMENTARZE (3)