Lakier hybrydowy 5w1 fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Semilac Extend 5w1 - baza, top i kolor w jednym lakierze

Manicure hybrydowy to najpopularniejszy sposób stylizacji paznokci. Właśnie powstał produkt, który zastąpi bazę, kolor i top. Zobacz!
Karolina Kalinowska / 07.06.2018 19:39
Lakier hybrydowy 5w1 fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Manicure hybrydowy to najpopularniejsza metoda stylizacji paznokci. To świetne rozwiązanie dla wszystkich zabieganych kobiet, które chcą mieć nienaganny manicure. 

Oczywiście największą zaletą lakierów hybrydowych jest ich trwałość. W nienagannym stanie wytrzymują ok. 2 tygodni. Jednak wykonanie hybrydy jest czasochłonne i niestety dość trudne. Potrzebujesz bazy, lakieru kolorowego i preparatu nawierzchniowego. A każdą warstwę należy dodatkowo utrwalić pod lampą UV. 

Marka Semilac wprowadziła nowy produkt, który zastępuje bazę, kolor i top. Mamy wrażenie, że jesteśmy w niebie! 

Semilac Extend 5 w 1 - baza, kolor i top w jednym produkcie

Marka Semilac od lat zaskakuje swoje klientki innowacyjnymi rozwiązaniami. Tym razem jest to Extend 5w1, dzięki któremu możemy samodzielnie stworzyć stylizację paznokci. W tym produkcie znajdziesz właściwości bazy, lakiery kolorowego i topu. 

Semilac Extend 5w1 posiada 5 najbardziej pożądanych właściwości lakieru hybrydowego: stanowi bazę, kolor, top, daje możliwość nadbudowania paznokcia i przedłużenia płytki nawet do 1 cm. Jakby tego było mało, to efekt utrzymuje się aż 21 dni.

Produkt charakteryzuje się gęstą konsystencją i twardą strukturą, dzięki czemu łatwo się go nakłada.

Lakier występuje obecnie w 2 kolorach: 

  • Soft Beige (801)
  • Dirty Nude Rose (802)

Jak używać Semilac Extend 5w1 - krok po kroku

  • KROK 1 - przygotuj paznokcie do nałożenie lakieru - skróć paznokcie i nadaj nadaj im odpowiedni kształt. Odsuń lub wytnij skórki.
  • KROK 2 - odtłuść płytkę paznokcia z pomocą produktu Semilac Nail Cleaner.
  • KROK 3 - bezpośrednio na płytkę nałóż jedną warstwę Semilac Extend 5w1 w wybranym kolorze - grubość warstwy zależy od efektu, jaki chcesz osiągnąć. W przypadku nadbudowania lub przedłużenia paznokcia na szablonie należy nanieść większą ilość produktu.
  • KROK 4 - utwardź lakier w lampie UV - czas utwardzania powinien być 2 razy dłuższy niż w przypadku tradycyjnych produktów do manicure hybrydowego. 
  • KROK 5 -  paznokcie ponownie odtłuść płynem Semilac Nail Cleaner.

Pamiętaj! Lakier jest mocno napigmentowany, więc warstwa nakładana na paznokieć nie powinny być jednak zbyt grube.

Semilac Extend 5w1 będzie dostępny w opakowaniu o pojemności 7 ml. Cena produktu to 39 złotych.

Więcej na temat manicure:To nie jest trudne! Jak wykonać manicure hybrydowy w domu? 7 obłędnych kolorów lakierów, które będą pasować do letnich ciuchów