Paznokcie hybrydowe jesień-zima 2020/2021 - 10 najważniejszych trendów + kolory lakierów

Paznokcie hybrydowe jesień-zima 2020/2021 błyszczą milionem różnokolorowych drobinek i zmieniają barwę pod wpływem temperatury. Obok awangardowych wykończeń, pojawia się również klasyka - ciemne czerwienie, czerń i odcienie nude.
Małgorzata Machnicka / 16.07.2020 11:27

Paznokcie hybrydowe na jesień-zimę 2020/2021 muszą błyszczeć! Jednym z najgorętszych trendów tego roku są lakiery we wszystkich odcieniach ciemnej czerwieni. Obok nich pojawiają się jak w każdym jesiennym sezonie metaliczne i brokatowe lakiery. W drugiej połowie roku chętniej będziemy malować paznokcie na zgaszone, nieco przybrudzone niebieskości, fiolety i czerń.

Jaką jeszcze przewagę ma manicure hybrydowy? Jest wygodny (potrafi wytrzymać na paznokciach nawet 3 tygodnie) i rewelacyjnie wygląda (połysk tafli jest niepowtarzalny). Poza tym daje większe pole do popisu - osiągnięcie prawdziwie lustrzanego wykończenia lub tego, które imituje kamienie szlachetne jest niemożliwe przy stosowaniu klasycznych lakierów.

Zajrzyj do naszej galerii po 10 najmodniejszych lakierów hybrydowych na sezon jesień-zima 2020/2021. Masz swój ulubiony?

Spis treści:

  1. Paznokcie hybrydowe jesień-zima 2020/2021: błyszczące
  2. Paznokcie hybrydowe jesień-zima 2020/2021: odcienie nude
  3. Paznokcie hybrydowe jesień-zima 2020/2021: modne wzory
  4. Paznokcie hybrydowe jesień-zima 2020/2021: lakiery termiczne
  5. Paznokcie hybrydowe jesień-zima 2020/2021: zgaszone odcienie

Błyszczące paznokcie

W tym sezonie niezwykle ważne jest wykończenie - do lamusa odchodzą matowe lakiery, a na ich miejsce wkraczają wszystkie te, które mają w sobie błyszczące drobinki. My jesteśmy miłośniczkami wszystkich brokatowych wersji delikatnych kolorów - znajdziecie je m.in. w kolekcjach marek Wibo i Hi Hybrid. 

Lakiery w odcieniach nude

Jeśli jesteś fanką jaśniejszego manicure, będziesz zadowolone - wszystkie beże, szarości i pudrowe róże znów są na topie. Są przydymione i subtelne. Najładniejsze znajdziecie w kolekcji marki Eveline i Nails Company.

Modne wzory na paznokcie

Jednym z najsilniejszych trendów w manicure nadchodzącego sezonu są graficzne i malarskie wzory na paznokciach. Oczywiście świetnym i szybkim rozwiązaniem są naklejki, ale lakiery hybrydowe są trwalsze i mają o wiele więcej do zaoferowania. Efekt tajemniczej akwareli? A może efekt spękanego marmuru? Wszystko jest do zrobienia.

Lakiery termiczne

To zdecydowanie najmodniejsze paznokcie hybrydowe sezonu jesień-zima 2020/2021. Lakiery termiczne to takie, które zmieniają kolor pod wpływem temperatury. Dzięki nim możesz również wyczarować paznokcie ombre!

Zgaszone odcienie

Zarezerwowane głównie na sezony jesienno-zimowe - ciemne, zgaszone kolory, czyli takie, które jednoznacznie kojarzą się z jesienią - bordowe, śliwkowe, granatowe i butelkowozielone. Naszym ulubionym jest odcień Red Rasperry od Hi Hybrid.

Paznokcie hybrydowe 2020 modne kolory
fot. ImaxTree/AgencjaFREE

Więcej o modnym manicure:
Wszystko, czego potrzebujesz, aby mieć piękne paznokcie
Półhybryda - trwały manicure, który nie niszczy paznokci