Paznokcie „strawberry milkshake”: pastelowy manicure, który osłodzi ci każdy dzień. Hit na wiosnę 2023

Strawberry milkshake paznokcie - trendy w manicure wiosna-lato 2023 fot. ImaxTree/ AgencjaFree
Wrzuć do blendera truskawki, dodaj mleko i zmiksuj – właśnie tak wygląda jeden z najmodniejszych kolorów paznokci w sezonie wiosna-lato 2023. Manicure „strawberry milkshake” jest elegancki, uroczy, ale nie przesłodzony. Na jakiej długości i kształcie płytki będzie prezentował się najlepiej?
/ 03.04.2023 05:53
Strawberry milkshake paznokcie - trendy w manicure wiosna-lato 2023 fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Nowy sezon i nowe trendy w manicure. Oprócz tych, które triumfowały na pokazach mody wiosna-lato 2023 (czytaj: Modne paznokcie w sezonie wiosna-lato 2023) wiele gorących stylizacji rodzi się w mediach społecznościowych. W ostatnich tygodniach szum robią m.in. „clean girl nails” — subtelny manicure neutralnych odcieniach (nude, mleczny i jasnoróżowy), „lipgloss nails” — płytka z ultralśniącym wykończeniem i „alien nails” — paznokcie pomalowane opalizującym lakierem z krystaliczną końcówką, które dostarczył nam ulubiony stylista gwiazd Tom Bachik. Wszystkie projekty utrzymane są w minimalistycznym stylu.

Styliści idą jak burza i proponują kolejny modny manicure „strawberry milkshake” — paznokcie w kolorze słodkiego, truskawkowego koktajlu. Idealnie wpisują się w wiosenny klimat i najgorętsze trendy sezonu. Są proste, eleganckie, urocze, ale nie przesłodzone. Wielką ich zaletą jest uniwersalność — pasują na co dzień i na formalne uroczystości.

 

 

 

 

 

Manicure „milkshake strawberry” — na jakich paznokciach będzie wyglądał najlepiej?

Mlecznoróżowy manicure „strawberry milkshake” sprawdzi się na każdym kształcie i na każdej długości płytki. Dobrze będzie wyglądał zarówno na krótkich paznokciach, jak i bardzo długich np. trumienkach. Można pozostać przy klasycznym projekcie lub namalować małe wzorki.

Piękny, pastelowy różowy odcień w swojej ofercie ma m.in. Indigo (Strawberry Milkshake), Claresa (MILKSHAKE odcień nr 1) i Neonail (Pink Pudding).

Lakier hybrydowy MILKSHAKE odcień nr. 1, CLARESA, cena: 10,99 złfot. Lakier hybrydowy MILKSHAKE odcień nr. 1, CLARESA, cena: 10,99 zł/materiały pasowe 

Lakier hybrydowy Pink Pudding, NEOINAL, cena: 35,99 zł
fot. Lakier hybrydowy Pink Pudding, NEOINAL, cena: 35,99 zł/materiały prasowe

Lakier hybrydowy MILKSHAKE, INDIGO, cena: 36,99 złfot. Lakier hybrydowy MILKSHAKE, INDIGO, cena: 36,99 zł/materiały prasowe

Czytaj także:
Manicure tytanowy: na czym polega i jak długo utrzymują się efekty? Manicure tytanowy w domu krok po kroku
Manicure kauczukowy i jego zalety. Kiedy warto sięgnąć po bazę kauczukową?

Redakcja poleca

REKLAMA