Manicure japoński to najlepszy sposób na regenerację paznokci

Masz kruche i zniszczone paznokcie? Wzmocni je manicure japoński. Zobacz, na czym polega i dlaczego warto go wykonać.
Manicure japoński to najlepszy sposób na regenerację paznokci fot. FREE

Japoński manicure to zabieg polegający na wcieraniu w paznokcie pasty z witaminami i minerałami oraz naniesieniu na nią warstwy specjalnego pudru. Celem zabiegu jest odżywienie, regeneracja oraz wzmocnienie łamliwych i rozdwajających się paznokci. Manicure japoński opiera się na naturalnych składnikach - pyłek pszczeli, witamina A i E, krzemionka z Morza Japońskiego. Jest to sposób pielęgnacji paznokci stosowany przez Japonki od blisko 400 lat.

Czy wiesz, które lakiery do paznokci zawierają szkodliwe składniki?

Na czym polega manicure japoński?

Na początku trzeba zmatowić płytkę pilniczkiem, dzięki temu zostaną odsłonięte kanaliki prowadzące w jej głąb, dzięki temu wmasowywana odżywcza zielona pasta doskonale w nie wniknie. Aby jednak ja zatrzymać, należy nanieść i wmasować specjalny puder, który dodatkowo nabłyszcza paznokcie. Istotą całego zabiegu jest wcieranie pasty i pudru, które powinno być wykonywane w jednym kierunku polerką z naturalnej skóry jelenia.

Błędy w manicure, które popełniają wszystkie kobiety

Efekt zabiegu widać natychmiast - paznokcie są niezwykle gładkie i błyszczące. Warto pamiętać, że po zabiegu nie powinno się malować paznokci przez 6-7 dni, ponieważ płytka jest zbyt mocno natłuszczona. Aby uzyskać trwałe efekty, manicure należy powtórzyć 3-4 razy w odstępach 3 tygodni. Ceny jednego zabiegu wahają się od 60 do nawet 100 zł.

Tych 5 rzeczy nigdy nie rób swoim paznokciom

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/6 miesięcy temu
po manicure japońskim moje paznokcie wyglądają jak nowe! piękne, zadbane, a to wszystko dzięki Laser 4 Toruń!
/2 lata temu
po hybrydzie moje paznokcie ledwo funkcjonowały. teraz przerzuciłam się na colorgele z opi, jako jedyne nie uczulają i nie podrażniają mojej płytki paznokcia. zauważyłam, że dzięki nim moje paznokcie są zdecydowanie mocniejsze i twardsze.
/2 lata temu
Filmik jest beznadziejny... Gwiazdki odstają, za pewne przy pierwszym wycieraniu rąk w ręcznik część się oderwie. Posypane brokatem wyglądają jeszcze gorzej - naciapkane na paznokciu fuj.
POKAŻ KOMENTARZE (4)