Jennifer Aniston fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

Styl Jennifer Aniston - Ubierz się jak gwiazda - Modne stylizacje

Jennifer Aniston wciąż jest na czasie. Zobacz, jak ubiera się 48-latka
Joanna Mroczkowska / 15.04.2017 12:15
Jennifer Aniston fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

Jennifer Aniston w lutym tego roku rozpoczęła 49 rok życia. Jednak patrząc na nią, jej styl i postawę zapominamy, że dobija 50-tki. Aktora, którą niezmiennie kochają fani "Przyjaciół" wie doskonale jak podkreślić swoje atuty. Stawia na odważne kreacje, odsłania ciało i dobrze się przy tym bawi. Warto brać z niej przykład - w każdym wieku.

Zainspiruj się stylem gwiazd - co noszą?

Jennifer Aniston uwielbia czerń, którą ogrywa na wiele sposobów. Zarówno na co dzień, jak i na czerwonych dywanach. Gwiazda wie, że jej atutem są zgrabne nogi, więc bez pardonu je eksponuje. Suknia z głębokim rozporkiem, czy obcisłe spodnie to tylko niektóre ze sposobów.

Jennifer Aniston
Styl Jennifer Aniston - fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

Małżonka Justina Thredoux uwielbia długości mini i eksponowanie ciała. Mimo wieku jej skóra wydaje się być jędrna i zdrowa. A to zapewne dzięki opaleniźnie, która zawsze ukrywa niedoskonałości.

Jak się modnie ubrać? Sprawdź nasze inspiracje

48-letnia Jennifer Aniston nie boi się również głębokich dekoltów. Całe szczęście czasy się zmieniły i nawet 50-letnie kobiety mogą czuć się komfortowo ze swoim wiekiem, ale przede wszystkim wyglądem. Aniston jest doskonałym przykładem, który warto naśladować. Wyjątkowo podkreślony seksapil w jej wykonaniu jest odważny, ale mimo wszystko z klasą.