POLECAMY

Ameryka analizuje (śmieje się) z portretu Melanii Trump. Co stało się tym razem?

Portret pierwszej damy wzbudza kontrowersje. Do czego przyczepiają się tym razem styliści?
Ameryka analizuje (śmieje się) z portretu Melanii Trump. Co stało się tym razem? fot. ONS.pl

Portret Melanii Trump

Oficjalne portrety zawsze wzbudzają wiele kontrowersji. Wszyscy pamiętamy księżną Kate i jej pierwszy portret królewski, który w ogóle jej nie przypominał, czy chociażby ostatnia afera z popiersiem Cristiano Ronaldo. W przypadku pierwszej damy nie zawiódł artysta... a stylista. Ameryka huczy!

Przeczytajcie więcej o Melanii Trump i jej stylu

Jaką wpadkę zaliczyła tym razem Melania Trump? Jej fotografia wygląda jak żywcem wyciągnięta z lat 80. Specjaliści zarzucają jej, że ogromny diament na jej palcu jest całkowicie nie na miejscu. A inni mówią, że pierwsza dama wygląda jak stewardessa. Jej nienaganny styl miał chyba gorszy dzień. Każdy zestaw, który ma na sobie wygląda tak jak powinien. Jest świetnie skrojony, dopasowany i dobrany odpowiednio do okazji. Tu jednak stylista zawiódł.

 

Official Portrait of First Lady

Post udostępniony przez First Lady Melania Trump (@flotus)

Komentatorzy zarzucają również Melanii Trump, że w przeciwieństwie do swojej poprzedniczki Michelle Obamy wygląda bardzo "jędzowato". Nie jest sympatyczna i zachęcająca do kontaktów.

Przypominamy, że ponad 8 lat temu przedstawiono fotografię Michelle Obamy w sukience bez rękawów. Jako pierwsza zdecydowała się na taką kreację. Wtedy usłyszała słowa krytyki, jednak się tym nie przejęła. Mimo nieodpowiedniej kreacji ówczesna pierwsza dama była szeroko uśmiechnięta, a jej sympatyczny wyraz twarzy urzekł cały świat. Nie stanie się tak zapewne z Melanią...

 

Maybe she was Nanny after all! #melaniatrump #muppetbabies #dead

Post udostępniony przez SpaceDog1701 (@spacedog1701)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
Piękna kobieta, krytyka nieuzasadniona i nie na miejscu.
/rok temu
Bzdury ! Melania wyglada tak, jak ma na to ochote !!!! MO tez miala swoj "ghetto" styl i kazdy sie z tym pogodzil . Tylko lewicowcy pelni nienawisci ciagle krytykuja co przypomina mi czasy komuny lat 80-tych .A pozatym pytanie do Pani J. czy wie Pani gdzie jest Springfiled Mall ze przekazuje Pani Instagram posting dla polskiego czytelnika ? Smutne Z za jeziorka kolo "Springfield Mall"