Melania Trump fot. ONS.pl

Portret Melanii Trump - Styl pierwszej damy - Analiza

Portret pierwszej damy wzbudza kontrowersje. Do czego przyczepiają się tym razem styliści?
Joanna Mroczkowska / 04.04.2017 10:32
Melania Trump fot. ONS.pl

Portret Melanii Trump

Oficjalne portrety zawsze wzbudzają wiele kontrowersji. Wszyscy pamiętamy księżną Kate i jej pierwszy portret królewski, który w ogóle jej nie przypominał, czy chociażby ostatnia afera z popiersiem Cristiano Ronaldo. W przypadku pierwszej damy nie zawiódł artysta... a stylista. Ameryka huczy!

Przeczytajcie więcej o Melanii Trump i jej stylu

Jaką wpadkę zaliczyła tym razem Melania Trump? Jej fotografia wygląda jak żywcem wyciągnięta z lat 80. Specjaliści zarzucają jej, że ogromny diament na jej palcu jest całkowicie nie na miejscu. A inni mówią, że pierwsza dama wygląda jak stewardessa. Jej nienaganny styl miał chyba gorszy dzień. Każdy zestaw, który ma na sobie wygląda tak jak powinien. Jest świetnie skrojony, dopasowany i dobrany odpowiednio do okazji. Tu jednak stylista zawiódł.

 

Official Portrait of First Lady

Post udostępniony przez First Lady Melania Trump (@flotus)

Komentatorzy zarzucają również Melanii Trump, że w przeciwieństwie do swojej poprzedniczki Michelle Obamy wygląda bardzo "jędzowato". Nie jest sympatyczna i zachęcająca do kontaktów.

Przypominamy, że ponad 8 lat temu przedstawiono fotografię Michelle Obamy w sukience bez rękawów. Jako pierwsza zdecydowała się na taką kreację. Wtedy usłyszała słowa krytyki, jednak się tym nie przejęła. Mimo nieodpowiedniej kreacji ówczesna pierwsza dama była szeroko uśmiechnięta, a jej sympatyczny wyraz twarzy urzekł cały świat. Nie stanie się tak zapewne z Melanią...

 

Maybe she was Nanny after all! #melaniatrump #muppetbabies #dead

Post udostępniony przez SpaceDog1701 (@spacedog1701)