Kate Bosworth fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

Jak stylizować białą koszulę - Styl gwiazd - Trendy sezonu

Stylizacje gwiazd z ostatnich dni. Jak łączą biel i czerń?
Joanna Mroczkowska / 11.04.2017 15:44
Kate Bosworth fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

Jak łączyć biel i czerń w stylu gwiazd?

W ciągu ostatnich kilku dni 2 gwiazdy postawiły na najbardziej klasyczny zestaw. Połączenie czerni i bieli. Jeden look z czerwonego dywanu, drugi, casualowy z lotniska. Zatem na co stawiają znane aktorki?

Ubierz się w stylu gwiazd - inspiracje

Amber Heard postawiła na galowy strój podczas Unite4 Humanity Gala. Aktorka, która przez długi czas wiązana była tylko z trudnym rozwodem z Johhnym Deppem, wraca na czerwone dywany. Gwiazda wybrała na wielką imprezę zestaw ze spodniami, zamiast balowej sukni. Model z wysokim stanem i długie nogawki, pod którymi ukryte są szpilki, wydłużyły jej nogi do nieba. Aktorka połączyła je z białą koszulą, którą ozdobiła małą wstążką w kolorze czarnym. Elegancko, modnie i z klasą.

10 sposobów na noszenie koszuli

gwiazdy w bieli i czerniKate Bosworth i Amber Heard - fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

Zaś te, które obawiają się tego "galowego" zestawu na co dzień, polecamy look Kate Bosworth. Aktorka pojawiła się w nim na lotnisku. Czarne jeansy z poszarpanymi końcówkami i stylowe baleriny to dobrany duet - doskonały na wiosnę i lato 2017. Gwiazda, żeby urozmaicić tę stylizację postawiła na ozdobną koszulę. Biała koszula nie musi być banalna. Do tego duże okulary przeciwsłoneczne i niewielka torebka. Look świetnie nada się zarówno do biura, jak i na randkę. Co wy na to?

Więcej pomysłów na stylowy look - jak się teraz ubierać?