Martyna Wojciechowska na rozdaniu Telekamer - jak wyglądała

Nie możemy oderwać wzroku!
Karolina Kalinowska / 13.02.2018 10:09

Telekamery 2018 zostały rozdane! Na czerwony dywanie mogliśmy oglądać całą plejadę gwiazd, które walczyły o uwagę fotoreporterów. Jednak ten wieczór należał do jednej osoby - Martyny Wojciechowskiej.

Uwielbiana przez widzów dziennikarka odebrała nagrodę w kategorii Osobowość telewizyjna i... zaskoczyła wszystkich swoją kapitalną stylizacją. Musimy przyznać, że dawno nie wyglądała tak dobrze!

Martyna Wojciechowska na rozdaniu Telekamer

Podróżniczka zazwyczaj wybiera luźne zestawy, które skutecznie ukrywają jej kobiece kształty. Dlatego jej dzisiejsza stylizacja była dla nas ogromnym zaskoczeniem. Wojciechowska zdecydowała się na czarną sukienkę maksi, która podkreśliła jej wysportowaną sylwetkę. Prosta kreacja z długimi rękawami i szarymi wstawkami pokazała jej smukłą talię, zaokrąglone biodra i płaski brzuch. W takim wydaniu, chyba nigdy jej nie widziałyśmy!

Warto również wspomnieć o delikatnym makijażu i prostej fryzurze, która idealnie współgrała z całością. Martyna postawiła na delikatnie falowane włosy, które subtelnie opadały na ramiona.

Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie znakomitą stylizację Wojciechowskiej!

Więcej ciekawych informacji o Martynie Wojciechowskiej:

Martyna Wojciechowska ostrzega: "Nie kupujcie tego produktu, może mieć fatalne skutki dla zdrowia!"
Martyna Wojciechowska wystąpiła z córką w reklamie. Powód? Można się było tego domyślać
"To, że kobieta nie ma męża nie oznacza, że jej czegoś brakuje". Wojciechowska łamie ten stereotyp i uczy nas 5 ważnych rzeczy

Redakcja poleca

REKLAMA