Martyna Wojciechowska ofiarą oszustów. Reklamuje suplement diety?

Martyna Wojciechowska fot. ONS.pl
Znana podróżniczka padła ofiarą oszustów. W sieci pojawiły się reklamy suplementu diety z jej udziałem. Gwiazda dementuje!
Małgorzata Germak / 31.01.2018 15:10
Martyna Wojciechowska fot. ONS.pl

Martyna Wojciechowska padła ofiarą oszustów. Jeden z suplementów na odchudzanie był reklamowany jej nazwiskiem. Gwiazda to dementuje i ostro odcina się od marki i kampanii związanych z tym produktem.

Ten serwis ułatwia odchudzanie setkom tysięcy ludzi w całej Polsce! 5 sposobów wykorzystania ilewazy.pl

W sieci pojawiły się reklamy z udziałem Martyny Wojciechowskiej. Wyglądało tak, jakby podróżniczka polecała niewzbudzający zaufania specyfik na odchudzanie. Okazało się, że ktoś się pod nią podszywał i bez wiedzy gwiazdy wykorzystał jej wizerunek. Martyna wydała w tej sprawie oświadczenie.

„W związku z reklamami pojawiającymi się w ostatnim czasie w serwisie społecznościowym Facebook oraz wywiadem zamieszczanym na kolejnych stronach internetowych, stanowczo dementuję informację o rzekomym stosowaniu i rekomendowaniu przeze mnie specyfiku odchudzającego o nazwie „Choco Lite”. Zdecydowanie podkreślam, że nie mam nic wspólnego z reklamą tego środka odchudzającego oraz nigdy z niego (ani tego typu substancji) nie korzystałam” – czytamy w oświadczeniu Martyny na Instagramie.

Gwiazda podkreśla też, że nie udzielała żadnego wywiadu na temat tego suplementu, a jej wypowiedzi zostały zmyślone.

Pojawiające się w Internecie moje wypowiedzi, zdjęcia oraz wywiad opierają się na wymyślonych informacjach dotyczących mojego życia osobistego i nigdy nie były przeze mnie autoryzowane
– informuje Wojciechowska.

Na stronie internetowej suplementu, o którym mowa, producent obiecuje, że naturalny kompleks odchudzający zmniejsza nadwagę, zwalcza cellulit, a nawet likwiduje trądzik i wągry.
„Nie kupujcie tego produktu!” – apeluje do internautów Martyna Wojciechowska. „Źródło jego pochodzenia, skład oraz działanie nie są sprawdzone i mogą mieć fatalne skutki dla zdrowia”.

Dodała też, że jedynym skutecznym według niej sposobem na schudnięcie jest zdrowa, zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna.

Czy zostaną wyciągnięte konsekwencje w stosunku do oszustów?
Martyna Wojciechowska chce, by namierzono i ukarano sprawcę. Zgłosiła sprawę na policję w związku z bezprawnym wykorzystaniem jej wizerunku w celach marketingowych.

To cię może zainteresować:

Precz z głodówkami! Są szkodliwe szczególnie dla młodych kobiet! Dieta baletnicy – bardzo niebezpieczna dieta odchudzająca! Uważajcie!

Redakcja poleca

REKLAMA