Martyna Wojciechowska wystąpiła z córką w reklamie

Martyna Wojciechowska fot. ONS.pl
Po raz kolejny udowodniła, że ma wielkie serce.
Małgorzata Machnicka / 23.11.2017 11:43
Martyna Wojciechowska fot. ONS.pl

Martyna Wojciechowska wystąpiła w reklamie telewizyjnej jednego z operatorów sieci telefonii komórkowej razem ze swoją córką, Marysią. Na Instagramie zdradziła powód swojej decyzji - za otrzymane pieniądze chce wesprzeć Świetlikowo - ośrodek opieki dziennej dla nieuleczalnie chorych dzieci w Tychach.

Pomaganie innym jest najlepszą rzeczą jaką można robić w życiu! Po raz pierwszy zdecydowałam się na udział w reklamie (którą być może widzieliście już w telewizji) z moją córką Marysią. Dlaczego? Żeby wesprzeć Świetlikowo, czyli ośrodek opieki dziennej dla nieuleczalnie chorych dzieci w Tychach! Pamiętajcie jednak, że każdy z nas może pomóc!

Martyna dodała, że pierwszy etap prac został zakończony, ale wciąż liczy się każda złotówka.

5 powodów, dlaczego kochamy Martynę Wojciechowską

Zakończyliśmy pierwszy etap prac o wartości ponad 1 MILIONA ZŁOTYCH, ale wciąż mamy długi do spłacenia - dlatego liczy się każda złotówka!!! Przed nami kolejne wyzwanie - budowa Hospicjum Stacjonarnego. Jestem przekonana, że wspólnymi siłami już niedługo zakończymy ten niezwykły projekt!

Chyba nie musimy dodawać, że tym gestem wzruszyła swoich fanów. Posypały się setki wzruszających i chwytających za serce komentarzy.

  • Widziałam, byłam zdziwiona grą aktorską córki, nawet przeszło mi przez myśl, że to nie prawdziwa córka tylko taka podstawiona. Brawo, fajnie wyszło!
  • Przecudne zdjęcie Pani Martyno, obydwie jesteście bardzo urocze, życzę wszystkiego dobrego!
  • Jesteście piękne i wielkie!

Martyna Wojciechowska po raz kolejny udowodniła, że ma wielkie serce. A my zawsze będziemy ją wspierać.

Lady Gaga przerwała koncert, bo zobaczyła, że fanka krwawi...

 

Pomaganie innym jest najlepszą rzeczą jaką można robić w życiu! 😊 Po raz pierwszy zdecydowałam się na udział w reklamie (którą być może widzieliście już w telewizji) z moją córką Marysią. Dlaczego? Żeby wesprzeć Świetlikowo, czyli ośrodek opieki dziennej dla nieuleczalnie chorych dzieci w Tychach! Pamiętajcie jednak, że każdy z nas może pomóc! 🙏 Zakończyliśmy pierwszy etap prac o wartości ponad 1 MILIONA ZŁOTYCH, ale wciąż mamy długi do spłacenia - dlatego liczy się każda złotówka!!! Przed nami kolejne wyzwanie - budowa Hospicjum Stacjonarnego... Jestem przekonana, że wspólnymi siłami już niedługo zakończymy ten niezwykły projekt! Wasza M. ❤️ ➡️ www.swietlikowo.pl #coolhelp #wybudujmyswietlikowo #martyna #dobropowraca #charity #love #help #instahelp #niemozliwenieistnieje #m2 #swietlikowo

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Redakcja poleca

REKLAMA