Kolekcja dla panien młodych i druhen Orsay 2019 fot. Materiały prasowe

Kolekcja ślubna Orsay 2019: suknie ślubne i dla druhen

Marka Orsay wprowadziła do sprzedaży kolekcję ślubną. Pierwsze modele już są w sprzedaży!
Marta Kosakowska / 28.06.2019 13:40
Kolekcja dla panien młodych i druhen Orsay 2019 fot. Materiały prasowe

Suknia ślubna to najważniejsza kreacja w życiu kobiety. Czy musi kosztować majątek i być szyta na zamówienie? Niekoniecznie. Popularna sieciówka Orsay właśnie zadebiutowała kolekcją mody ślubnej. W ofercie znalazły się efektowne suknie ślubne i kreacje dla druhen.

Moda ślubna w Orsay: dla panien młodych i druhen

Jeszcze do niedawna mało która kobieta szukała kreacji ślubnej w sieciówce. Od jakiegoś czasu się do zmienia, a popularne marki wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom klientek, wprowadzają kreacje, które doskonale sprawdzą się w tym wielkim dniu.

Sieciówka Orsay dołączyła do tego grona. W sklepach pojawiła się kolekcja ślubna, która przeznaczona jest dla wszystkich panien młodych. Modele, które pojawiły się sprzedaży, nie odbiegają elegancją od tradycyjnych, lecz są od nich znacznie tańsze.

Suknie ślubne Orsay 2019

Fot. Materiały prasowe

Suknie ślubne od Orsay są utrzymane w stylu romantycznym: od fasonów boho, po lekkie, zwiewne kroje z subtelnymi zdobieniami. Wszystkie będą dostępne w rozmiarach 32-44. Cena? Bardzo kusząca! Za kreację trzeba zapłacić jedynie od 299,99 zł do 399,99 zł.

Nowe perfumy, kosmetyki czy zegarek? Wybierz coś dla siebie w korzystnej cenie na Brasty kupony rabatowe

Suknie dla druhen Orsay 2019

Fot. Materiały prasowe

W kolekcji znalazły się również suknie dla druhen, a także gości weselnych. Cała kolekcja będzie dostępna wyłącznie online. Pierwsze modele można już kupić w sklepie internetowym marki!

Przeczytaj:
Skromna suknia ślubna - poradnik panny młodej
Suknia ślubna z komisu to dobry pomysł
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)