Amber Heard oskarżona o pobicie fot. ONS.pl

Amber Heard aresztowana za pobicie

Jak można wierzyć, że jest ofiarą?
Edyta Liebert / 08.06.2016 11:31
Amber Heard oskarżona o pobicie fot. ONS.pl

Szok! Na światło dzienne wypłynęła wiadomość, że Amber Heard była aresztowana za pobicie dziewczyny! Celebrytka, która chce się rozwieść z Deppem i oskarża go o pobicie, sama jest agresywna!

Od kilku tygodni świat żyje jednym skandalem: oskarżeniami Heard wobec Deppa o stosowanie przemocy fizycznej oraz rozwodem tych dwojga. Z tabloidów na całym świecie nie znika temat rozwodu Johnny’ego Deppa i Amber Heard. Ich zalegalizowany związek rozpada się na oczach całego świata po 15 miesiącach małżeństwa. To, że się rozstają, nie stanowi żadnego novum w świecie show-biznesu, jednak Amber nie poprzestała na tych rewelacjach i niedługo później powstały spekulacje, według których hollywoodzki aktor miał rzekomo znęcać się fizycznie nad swoją partnerką.

Amber Heard pobita przez Johnny'ego Deppa?

Na potwierdzenie tego Amber zjawiła się w sądzie z podbitym okiem, a do sieci wyciekły szokujące zdjęcia pobitej aktorki. Kilka dni temu w internecie pojawiły się fragmenty sms-ów, jakie przesyłali do siebie Amber i asystent aktora. Sugerują one, że gwiazdor groził swojej żonie, a ta się go bała. Stwierdzono, że treści tych wiadomości są prawdziwe. komu wierzyć i po czyjej stanąć stronie w tym sporze?

ONS.pl

Amber Heard oskarżona o pobicie dziewczyny

Tymczasem światło dzienne ujrzały nowe fakty w sprawie tej dwójki. Okazało się, że w 2009 roku aktorka miała kłopoty z prawem! Na jaw wyszły fakty, że w trakcie sprzeczki na lotnisku Tacoma w Seattle, Amber Heard szarpała swoja ówczesną dziewczynę, Tasy Van Reei była bardzo agresywna. Sprawa trafiła na policję, a Amber została zatrzymana pod zarzutem naruszenia nietykalności cielesnej. Znalazła się w policyjnej kartotece i następnego dnia stawiła się w sądzie.

 

June 7th: Amber spotted out and about in Los Angeles, CA. ✨ #AmberHeard

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Amber Heard (@amberheardnews)

Mało tego! Jak donosi magazyn The Mirror, para "wzięła ślub" podczas sekretnej ceremonii w 2011 roku w Nowym Yorku, ale w świetle prawa to małżeństwo było nieważne. Krótko po poznaniu Deppa, Heard złożyła wniosek o przywrócenie swojego dawnego nazwiska i udawała zakochaną po uszy młódkę, zapatrzoną w Deppa. Które z nich mówi prawdę?

Więcej newsów:

Heard zgarnie połowę majątku Deppa! Czy Depp pobił Amber Heard? Johnny Depp wydał oświadczenie w sprawie rozwodu