Najnowsza kolekcja Kanye Westa wyprzedała się w mniej niż 5 minut... serio?

Rzeczy sygnowane jego nazwiskiem biją rekordy popularności. O co chodzi?
Najnowsza kolekcja Kanye Westa wyprzedała się w mniej niż 5 minut... serio? fot. ONS.pl

Kanye West bogiem mody?

Kanye West to niezaprzeczalnie ważny przykład fenomenu współczesnej popkultury. Rapper, producent, mąż Kim Kardashian, projektant mody, ale przede wszystkim wizjoner. Nie ma miesiąca, w którym nie byłby gwiazdą kontrowersji. Teraz Kanye, który planuje zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych udowodnił po raz kolejny, że rządzi w branży... modowej.

Kolekcje Kanye Westa dla adidas Originals, które skupione są pod nazwą Yeezy, doczekały się już piątek edycji. Wszystkie uznane były za ogromny sukces, jednak teraz został pobity pewien rekord. Kolekcja, której nie towarzyszył żaden, większy medialny rozgłos sprzedawana była wyłącznie na stronie internetowej marki. Cały zapas ciuchów z kolekcji Calabasas od Kanye x adidas sprzedał się w mniej niż 5 minut. A wystarczyło jedno zdjęcie na Instagramie.

Nie byle kogo. Jego zacna małżonka spostowała na swoim profilu swoje zdjęcie w spodniach z kolekcji. Fotografia miała krótki przekaz. Nazwę kolekcji i adres strony internetowej. To wystarczyło, by chociażby niewielki procent z jej stumilionowej bazy fanów zrobił zakupy. Sukces z taką żonką gwarantowany.

 

CALABASAS YEEZYSUPPLY.COM

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Czego nie zdążyłyście kupić u Kanye... ?

Niestety, tak jak poprzednie kolekcje i ta wzbudza wiele mieszanych uczuć. W linii znajdują się spodnie dresowe, bawełniana bluza, czapka z daszkiem, skarpety... A wszystko w dość... banalnym stylu. Jednak moda jest modą i jest... nieprzewidywalna? Co wy na to?

Yeezy adidas Originals
Kolekcja Kanye Westa YEEZY 5 - kolaż Polki.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)