POLECAMY

Buzia ładnie oprawiona

Każda kobieta jest piękna, musi tylko umiejętnie podkreślić swoje walory. Jej wygląd powinien być zgodny z charakterem. Każda rzecz, w której dobrze się czujemy, wygląda na nas lepiej. Umiejętność noszenia stroju to tylko połowa sukcesu. Natomiast talent w doborze odpowiedniego ubrania oraz dodatków jest sztuką samą w sobie.
Buzia ładnie oprawiona

Ubranie, biżuteria, fryzura i makijaż nie mogą walczyć o uwagę. Wszystko, co na siebie zakładamy powinno pasować do siebie, współgrać i podkreślać nasze zalety oraz tuszować ewentualne niedoskonałości.

Dla dziewcząt i dojrzałych kobiet

Młode dziewczęta powinny tryskać radością, lekkością i niewinnością. Wszystkie szaleństwa w modzie są właśnie dla nich. Każda zabawa biżuterią w młodzieńczym wieku jest dozwolona. Kryształki, akryl czy kolorowe szkiełka to jest właśnie to, w czym najlepiej prezentuje się młodość. Jednak na specjalne okazje potrzebne są specjalne dodatki. Tutaj również dozwolone jest szaleństwo form, kolorów i materiałów. Połyskujące srebro, kamienie półszlachetne i zawsze doskonałe perły to bezpieczna klasyka dla młodych kobiet.

W przypadku dojrzałych kobiet szaleństwa młodości miejsca ustępują wyszukanemu wdziękowi, klasie i powściągliwości. Panie w kwiecie wieku znają swoją wartość i lubią podkreślać ją szlachetnymi materiałami i formami. Doskonale prezentuje się kolorowe złoto i platyna. Wdzięcznie wygląda bursztyn, a perły podkreślają umiar i elegancję. Lecz nie ma tu miejsca na nudę. Biżuteria ręcznie robiona, ekstrawaganckie formy i niecodzienne kształty są jak najbardziej dozwolone. Ważne, aby biżuteria była wykonana z ze szlachetnych materiałów.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)