Szukasz inspiracji na Halloween? Zobacz propozycje last minute!

Dostałaś zaproszenie na przyjęcie w ostatniej chwili? Spokojnie, z nami dasz radę!
Marta Kosakowska / miesiąc temu

Przebranie na Halloween wcale nie musi być szykowane tygodniami! Oczywiście, jeśli masz na to czas i ochotę, to czemu nie. Jednak kiedy dowiadujesz się o przyjęciu na kilka dni przed, musisz szybko zastanawiać się, za co się przebrać. Trzeba działać szybko!

Stylizacja na Halloween na szybko - inspiracje

Jak przygotować przebranie na Halloween w ostatniej chwili? To proste! Wystarczy skorzystać z tego, co już mamy w szafie. Bazą może być klasyczna mała czarna, do której można dobrać efektowne kabaretki, opaskę z uszami kota lub kapelusz czarownicy. Dobrze sprawdzi się też czarna minispódniczka, którą warto połączyć z seksownym gorsetem lub body. A na ramiona zarzucić futerko - oczywiście w hitową w tym sezonie panterkę.

Jeśli wolisz spodnie, nie ma problemu! Wybierz ulubioną parę dżinsów i zestaw ją z koszulką z nadrukiem z horroru lub popularnego serialu o wampirach. I nie zapomnij o biżuterii, koniecznie czarnej lub w symboliczne trupie czaszki, krzyże, dynie etc. Do tego koniecznie mroczny makijaż np. smoky eyes i intensywnie czerwone usta. Gotowe! Możesz ruszać na straszną imprezę i mieć pewność, że nikogo nie przestraszysz swoim stylem. ;) Zobacz propozycje ubrań i dodatków na kolejnych stronach!

Przeczytaj:
7 kosmetyków, którymi zrobisz makijaż na halloween. Zobacz jakie to proste!
Tak zjawiskowych makijaży na Halloween jeszcze nie było!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)