Anna Lewandowska po raz kolejny w swetrze polskiej marki. Czy jest wart 389 zł?

My mamy mieszane uczucia!
Anna Lewandowska w szarym swetrze fot. ONS.pl

Ania Lewandowska bardzo świadomie kompletuje swoją garderobę i coraz częściej wybiera polskie marki. Jakiś czas temu pojawiła się w welurowej ramonesce Zaquad, kilka razy widziano ją w botkach i kozakach Badura, a w ostatnim czasie zauważyłyśmy zdjęcie, na którym była ubrana w szary sweter. Gdzie można go kupić i za ile? My już wiemy!

Anna Lewandowska w modnej ramonesce z PRZECENY! Wiemy, gdzie ją kupicie

Anna Lewandowska w swetrze polskiej marki

Stylizacje żony Roberta Lewandowskiego zdobywają coraz większe zainteresowanie, a rzeczy, w których się pojawia, wyprzedają się w mgnieniu oka. Tym bardziej że Ania często nosi rzeczy, na które może sobie pozwolić każda z nas.

Szary sweter, który pojawił się na Instagramie Anny Lewandowskiej, pochodzi z kolekcji marki The Odder Side, która jest znana ze swetrów z charakterystycznym dekoltem na plecach. Luźny model pochodzi z najnowszej kolekcji i przypadnie do gustu wszystkim kobietom ceniącym nonszalancki styl z kobiecym akcentem.

Trenerka zdecydowała się na model Rocket, który jest dostępny w 4 kolorach. Chcecie go mieć w swoich szafach? Możecie go kupić m.in. w sklepie internetowym marki - kosztuje 389 zł.

Kobiety oszalały na punkcie butów, które nosi Ania Lewandowska. Czy są warte swojej ceny?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)