Karnawał w stylu lat 70-tych według stylistów Milek Design

Modną fryzura w stylu retro, nawiązująca do stylu legendarnego nowojorskiego klubu Studio 54. Zobacz!
Milek Design proponuje na karnawał modną fryzurę w stylu retro, nawiązująca do stylu legendarnego nowojorskiego klubu Studio 54, który święcił triumfy na przełomie lat 70. i 80. Najbardziej ekskluzywny i kultowy klub nocny mieścił się na Manhattanie i nadawał styl, w którym dominowały loki, mocny makijaż i mieniąca się biżuteria. W klubie regularnie bywali: Mick Jagger, Elton John, Sophia Loren czy Liza Minelli.

Przed uczesaniem włosy zostały spryskane odżywką KMS California z linii FreeShape, która zapewnia utrwalenie fryzury oraz chroni włosy przed wysoką temperaturą podczas stylizacji. Następnie włosy zakręcono na wałki różnej grubości, co pozwoliło uzyskać efekt naturalnych loków i skrętów.

Włosy od nasady do skroni zostały gładko uczesane, a dolne ich partie zawinięte w banan z tyłu głowy. Grzywka oraz włosy znajdujące się na czubku głowy zostały ponownie zawinięte na cienkie wałki, następnie lekko rozczesane i delikatnie natapirowane, tworząc naturalne fale.

Fryzura została utrwalona lakierem KMS California, który zapewnił utrzymanie jej kształtu przez wiele godzin oraz utrwalił skręt fali.

Zobacz krok po kroku jak zrobić taką fryzurę

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)