POLECAMY

Jak zapuścić włosy

Krótkie kosmyki już się tobie znudziły i chciałabyś zapuścić włosy, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Przeczytaj nasze wskazówki.
Jak zapuścić włosy fot. FREE

1. Nigdy nie postępuj wg zasady „długie za wszelką cenę”. Przesuszone, rozdwojone końcówki trzeba systematycznie obcinać. Poza tym dobry stylista nada kształt włosom każdej długości. Ale jeśli wyglądają one zdrowo, nie musisz co dwa miesiące biegać do fryzjera.

2. Nawet gdy nie masz problemów z wypadaniem włosów, sięgaj po suplementy. Wzmacniają one włosy i mogą nieco przyspieszyć ich wzrost.

3. Zima to idealna pora na zapuszczanie włosów – jest przecież tyle modnych i zabawnych czapek! Zanim trzeba będzie je zdjąć, włosy będą już o kilka centymetrów dłuższe!

4. W zapuszczaniu pomogą ci modne dodatki. W tym sezonie na wybiegach królują opaski w stonowanych odcieniach (zwłaszcza biel i czerń) udekorowane np. kokardami. Jest zabawnie i seksownie.

5. Z każdą długością włosów warto poeksperymentować! Zapomnij o nudnym kucyku! Dużo ciekawsze i ponadczasowe są upięcia. Do pomocy masz wiele fajnych spinek.

Włosy długie czy krótkie? Porozmawiaj na forum polki.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)