POLECAMY

Okulary przeciwsłoneczne? Obowiązkowy dodatek na letnie miesiące!

Wybrałyśmy najciekawsze modele z aktualnych kolekcji

Okulary przeciwsłoneczne to dodatek, który powinna mieć każda z nas. Przecież to niezwykle modny i stylowy dodatek, który potrafi dodać charakteru stylizacji, a jednocześnie chroni oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Dlatego to obowiązkowy element każdego letniego zestawu!

Stylowe okulary przeciwsłoneczne

W najnowszych kolekcjach znajdziecie ogromny wybór okularów przeciwsłonecznych. Wszystko zależy od tego, jakiego modelu szukacie i jakim dysponujecie budżetem. W tym wypadku nie warto kierować się modą i najnowszymi tendencjami. Warto przyjrzeć się dokładnie swojej twarzy i ocenić jaki ma kształt.

Jeżeli macie okrągłą buzię, najlepiej będziecie wyglądać w okularach, które optycznie wydłużą i wysmuklą buzię - kwadratowe lub prostokątne z grubymi zausznikami. Osoby, które mają kwadratową twarz, powinny wybrać okulary okrągłe lub pilotki, zaś do twarzy kwadratowej doskonale pasują kocie lub prostokątne okulary.

Najwięcej możliwości moją osoby z owalną twarzą. Do tego kształtu pasują wszystkie rodzaje okularów. Warto jedynie zwrócić uwagę, aby były tak szerokie, jak najszersze miejsce twarzy. To co? Czas na zakupy?

 

Best of both worlds // Discover the Clubround in optical and sun // #ItTakesCourage // Link in bio

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ray-Ban (@rayban)

Więcej modnych propozycji na wiosnę i lato 2016:

Lekkie płaszcze na wiosnę i lato 2016
7 najmodniejszych stylizacji na wesele
Ten ciuch odmieni każdą stylizację!
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)