Biżuteria Yes – najmodniejsze zaręczynowe pierścionki [ZDJĘCIA]

Pierścionek zaręczynowy to piękny symbol miłości, który przez całe życie będzie przypominał o pięknej miłości i dniu, w którym wszystko się zmieniło. Dlatego bez wątpienia musi być wyjątkowy!
Anna Mietelska / 06.07.2018 06:07

Pierścionek zaręczynowy to biżuteria, o której od małego skrycie marzy każda kobieta. Zwykle od dawna ma wizję tego, jak powinien wyglądać czy w jakich okolicznościach chciałyby go otrzymać od ukochanego. 

Przejrzyj nasze propozycje pięknych pierścionków z kolekcji YES - to najmocniejsze trendy w 2018 roku, które będą obowiązywać także w kolejnym roku! 

Krótka historia pierścionka zaręczynowego - skąd to wszystko się wzięło? 

Już w starożytności Egipcjanie obdarowywali się pierścionkami wierząc, że okrąg jest najdoskonalszym symbolem wieczności. W starożytnym Rzymie kobiety otrzymywały dwa pierścionki zaręczynowe - jeden z nich nosiły na publiczne wyjścia, a drugi w domowym zaciszu.

Biżuteria z diamentami zaczęła królować wśród przyszłych małżonków w renesansie, kiedy Maksymilian I Habsburg oświadczył się nim Marii Burgundzkiej. Od tego momentu brylanty stały się szczególnie popularne wśród arystokracji.

Trendy w pierścionkach zaręczynowych na rok 2018 (i kolejny)!

Dziś pierścionki z oczkiem są równie popularne i o takim skrycie marzy zapewne niejedna kobieta. Ale oprócz nich istnieje jeszcze kilka pięknych propozycji! Należą do nich:

1. Otwarte pierścionki

Kamień umocowany jest w taki sposób jakby łączył brzegi pierścionka. Może to być również rodzaj otwartej obrączki ozdobionej jedynie na jej brzegach.

W Yes znalazłyśmy nie jeden taki pierścionek – mają one fantazyjnie wywinięte brzegi, a diamencik elegancko je łączy. Jeśli szukasz czegoś niedrogiego w tym stylu, zerknij na  pierścionek – obrączkę, który jest jakby pęknięty u góry, a kamienie zdobią jego brzegi.

2. Kilka kamieni obok siebie

To propozycja dla kobiet, które lubią oryginalne pierścionki. Mogą to być podobne kamienie ułożone w linii lub kompozycja wielu, zupełnie różnych kamieni.

W Yes jest taki pierścionek, który skradł nasze serca – z diamentami, ametystami i topazami. Kamienie są pastelowe i cudnie ze sobą współgrają.

3. Dwa kolory złota

Przeplatające się w jednym pierścionku – są idealne dla niezdecydowanych kobiet, które lubią zarówno żółte złoto jak i białe (lub srebrną biżuterię). Są jednocześnie żywiołowe i harmonijne – jak większość kobiet!

Wiele takich pierścionków jest w kolekcji Yes. Zerknij w naszej galerii na pierścionek z diamentem osadzonym na górze zagięcia w kształcie litery V – jest delikatny, ale bardzo intrygujący.

4. Kilka obrączek połączonych ze sobą

Na pewno daleko im do klasyki, ale z pewnością zwrócą na siebie uwagę. Dają wrażenie przepychu i doskonale wpisują się w trend noszenia wielu pierścionków na jednym palcu.

Yes śmiało podąża za tym trendem: w kolekcji jest wiele tego typu biżuterii, choćby złoty pierścionek z niezwykłymi tłoczeniami – też jest w naszej galerii do obejrzenia.

5. Kolorowe kamienie

Wiadomo – diament najlepszym przyjacielem kobiety, ale... równie mocno cieszą oko inne kamienie. Zaręczynowy pierścionek może zdobić także szlachetny szafir czy rubin.
Nas zachwycił pierścionek z siedmioma szafirami ułożonymi w szlachetną koronę.

Zerknij do naszej galerii – znajdziesz tam jeszcze więcej pięknej złotej i srebrnej biżuterii Yes!Może zainteresują cię też inne tematy związane z biżuterią?
Widziałyście już wyprzedaż w W.Kruk? Znalazłyśmy tam dla was piękną biżuterię w supercenach!
Wiemy, jakie bransoletki najbardziej lubią polskie gwiazdy!
Nie wiesz, jaki zegarek powinnaś kupić? Pomożemy ci przy wyborze!

Redakcja poleca

REKLAMA