Pierścionek zaręczynowy Kate Middleton miała dostać Meghan Markle? [GALERIA]

Okazały pierścionek z ogromnym szafirem i diamentami zna cały świat. Biżuteria zaręczynowa księżnej Kate dawniej należała do księżnej Diany. Mało brakowało, a piękny szafir nosiłaby dziś na placu księżna Sussex.
Marta Kosakowska / 24.05.2018 11:18

Efektowny pierścionek z ogromnym szafirem i diamentami to tradycyjny prezent zaręczynowy, który Kate Middleton otrzymała od księcia Williama. Od dnia oficjalnego ogłoszenia zaręczyn pary w listopadzie 2010 roku na serdecznym paru Kate połyskuje ogromny klejnot. Stał się on znakiem rozpoznawczym księżnej Cambrigde. Okazuje się jednak, że niewiele brakowało, by pierścionek z szafirem zdobyłby dziś dłoń księżnej Sussex.

Wszystko o ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego! Najnowsze doniesienia, najświeższe zdjęcia, najciekawsze filmy, opinie, kontrowersje

Historia pierścionka zaręczynowego Kate Middleton

Od dnia zaręczyn księżna Kate niemal go nie zdejmuje. W oficjalnej sytuacji bez pierścionka zaręczynowego widziano ją zaledwie raz. Miało to miejsce w czasie odwiedzin w jednym ze szpitali dziecięcych, w którym obowiązuje ścisły zakaz noszenia dużej biżuterii, która może być siedliskiem groźnych bakterii. Księżna Kate chętnie udziela się charytatywnie. Nic dziwnego, że jej aktywność przywodzi na myśl Lady Di, pierwszą właścicielkę pierścionka z szafirem.

To był zaręczynowy pierścionek mojej matki, więc pomyślałem, że to dobry pomysł. Przecież nie będzie jej przy nas, żeby cieszyć się tym wszystkim. To mój sposób, żeby być bliżej niej. Nie jestem ekspertem, ale dowiedziałem się, że to szafir i diamenty. Jestem pewien, że wszyscy rozpoznają ten pierścionek
- mówił książę William w wywiadzie zaręczynowym udzielonym telewizji ITN.

Poznaj intrygującą historię pierścionka zaręczynowego księżnej Kate. Dowiedz się, dlaczego o mały włos nie dostała go Meghan Markle! Zerknij na kolejne strony galerii.

Więcej o royal wedding:
Prezent Harry'ego dla Meghan jest jednocześnie pięknym gestem wobec jego zmarłej matki - księżnej Diany
Meghan Markle przebrała się na wesele. Jak wygląda jej druga suknia ślubna?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA