GUCCI wiosna 2017 fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

Sandały Gucci - Najbrzydsze buty świata - To ciekawe

Najbrzydsze buty świata zaprojektował dom mody Gucci. O co chodzi?
Joanna Mroczkowska / 23.03.2017 13:38
GUCCI wiosna 2017 fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

Gucci i najbrzydsze buty sezonu?

Do sprzedaży trafiły właśnie sandały z wiosenno-letniej kolekcji Gucci. Internet zawrzał! Wszyscy zadają pytanie, co artysta miał na myśli tworząc taki paszkwil. Czerwone sandałki na cienkiej szpilce, model "Ilse Sock Sandal" kosztuje ponad 5000 złotych. Dostępny jest w wersji z dodatkową, lateksową... skarpetą.

Na Twitterze zawrzało. Internauci komentują projekt Alessandro Michele dla Gucci w najmniej przychylny sposób. W sieci można przeczytać komentarze typu: "To są prawdopodobnie najbrzydsze buty jakie kiedykolwiek widziałam" - @nna_lee, "To jest po prostu jakiś nonsens" - @mccflute, czy "Zobaczcie na coś wyjątkowo obrzydliwego i prześmiesznie drogiego" - @Ballpit_Gangsta.

Zobaczcie najmodniejsze modele butów na wiosnę i lato

Gucci wiosna-lato 2017
fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

Buty Gucci, o których mowa zaprezentowane zostały we wrześniu zeszłego roku podczas pokazu na Milan Fashion Week. Wtedy ukryte w stylizacji wyglądały jak czysta ekstrawagancja, a nie udziwniony but przypominający ludzką skórę. Oprócz tego, że buty są dostępne w przedsprzedaży za ok. 5000 złotych, to cieszą się one ogromnym zainteresowaniem. Może dlatego, że okrutnie obleśną skarpetę można wyjąć i nosić czerwone sandałki na gołą stopę?

Najładniejsze szpilki z najnowszych kolekcji

szpilki Gucci
fot. Gucci