POLECAMY

Gucci dołączył do światowego ruchu zmian. O co chodzi?

Zobaczcie, jak 79-latka wypadła w nowej kampanii Gucci
Gucci dołączył do światowego ruchu zmian. O co chodzi? fot. ONS.pl

44-letni Alessandro Michele (dyrektor artystyczny Gucci) wprowadził duże zmiany do tego włoskiego domu mody. Oczywiście wszystkie pozytywne, a ostatnie newsy nas tylko w tym utwierdzają. Nie chodzi jedynie o bajeczną kolekcję, którą chwilę temu zaprezentował w Mediolanie. A raczej o odważny krok - wybór 79-latki na twarz linii Resort 2017.

Vanessa Redgrave dla Gucci

Tym samym włoski brand dołączył do światowego ruchu zmieniającego świat mody. Jeszcze kilka lat temu nikt nie pomyślałby nawet, że modelką może być kobieta powyżej 25 roku życia. To kolejny krok w stronę dobrej zmiany ;)

Vanessa Redgrave Gucci
fot. Gucci

79-letnia Vanessa Redgrave to legenda brytyjskiego kina. Mimo swojego wieku ma fantastyczną figurę i wygląda przepięknie. Nic więc dziwnego, że Gucci zaangażował ją do swojej najnowszej kampanii - w iście angielskim stylu.

Wszystko rozgrywa się w sielankowej scenerii wiejskiej rezydencji w Devonshire. Vanessie Redgrave towarzyszą zawodowe (młodsze) modelki, które wcale nie przyćmiły starszej koleżanki - w końcu piękno nie zna wieku. Projektant, który kocha styl wiktoriański nie wyobrażał sobie tej kolekcji bez reprezentacji starszych kobiet. A wy co o tym myślicie?

Rzucając się w gotyckie morze inspiracji! Punk, ekscentryzm i czasy wiktoriańskie - z tymi inspiracjami mogę pracować całe swoje życie.

- powiedział o swojej kolekcji Alessandro Michele

Vanessa Redgrave Gucci Resort 2017
fot. Gucci

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
super :-)
/rok temu
Vanessa wygląda fantastycznie. to znakomita aktorka i na pewno może bardziej przyciągnąć klientów niż wychudzone czternastolatki. ich rówieśniczki rzadko maja kasę na Gucciego- chyba że tatko milioner zasponsoruje.