Modne etui na telefon - Shopping - Modne dodatki

Zainspiruj się naszym shoppingiem i wybierz najciekawsze modele etui na telefon
Joanna Mroczkowska / 24.03.2017 11:15

Etui na telefon to must-have

Nastały czasy kiedy znaczący procent ludzkości nie rozstaje się ze swoim smartfonem. Dlatego też telefon stał się bardzo ważnym elementem naszego życia. A co za tym idzie? Etui na telefon jest nieodzowną częścią naszej codziennej garderoby. Dlatego w tym sezonie nie torebka, ani buty są najważniejszymi częściami stroju... a właśnie etui. Co wy na to?

Więcej modnych shoppingów. Co teraz znajdziecie w sklepach?

Proceder ten trwa od kilku lat. Projektanci tacy jak Jeremy Scott dla Moschino, czy Kenzo od wielu sezonów proponują ultra modne modele etui na telefon, które stają się sezonowymi must-have. paczkę frytek Moschino z 2013 roku, czy różowe lusterko z 2014, czy chociażby etui z tygrysem, charakterystycznym dla Kenzo.

etui na telefon
fot. FREE

Coraz więcej brandów proponuje swoje projekty, a coraz więcej osób ozdabia swoje smartfony designerskimi etui. W końcu taki gadżet to nie wydatek kilku tysięcy, jak to jest w przypadku torebki z metką dużego domu mody, a kilkudziesięciu lub kilkuset złotych. W ten sposób możemy nadać naszej stylizacji charakteru lub zaznaczyć nasz temperament. Ponadto specjaliści zaznaczają, że modne etui na smartfon jest równoznaczne ze statusem społecznym. Eleonor Robinson z brytyjskiej sieci Selfridges określa je jako "symbol statusu".

Etui na telefon hitem sezonu

Czemu etui na telefon jest najgorętszym hitem wiosny i lata? Stało się tak za sprawą Nicolasa Ghesquière, który jest dyrektorem kreatywnym Louis Vuitton. To on swoją kolekcję na wiosnę i lato 2017 uzupełnił obudowami na telefon w kształcie kultowego kufra Louis Vuitton. Niestety etui to kosztuje ok. 3600 złotych. Totalnie szaleństwo, ale chętnych nie brakuje. Model ten nosi np. Marina Łuczenko.

Modne dodatki na wiosnę i lato - sprawdź!

W końcu świat, w którym żyjemy obraca się wokół sieci. A robienie selfie smartfonem w niemodnym etui po prostu nie wypada... ? Co wy na to? ;)

etui na telefon
1. etui na telefon Kenzo, ok. 215 zł /Moliera2, 2. obudowa na telefon Local Heroes, ok. 82 zł, 3. różowe etui na telefon Kate Spade, ok. 229 zł /Zalando.pl, 4. zielone etui na telefon Balmain, ok. 300 zł /Pl. Trzech Krzyży 3/4, 5. etui na telefon Michael Kors, ok. 269 zł /Zalando.pl, 6. czerwone etui H&M, ok. 39 zł - kolaż Polki.pl