POLECAMY

Ile za dodatki Gucci płaci Joanna Horodyńska?!

Gwiazda kocha designerskie rzeczy
Ile za dodatki Gucci płaci Joanna Horodyńska?! fot. paparazzi

Nasza ulubienica tym razem postawiła na włoski design. Joanna Horodyńska pojawiła się ostatnio w jednym z weekendowych programów śniadaniowych. Miała na sobie jak zwykle bombowy zestaw, który uzupełniła chodakami i torebką Gucci.

Joanna Horodyńska kocha Gucci

Stylistka i była modelka słynie z ekstrawagancji. Nie tylko co do strojów, ale i wydawania na nie pieniędzy. Ona, obok Natalii Siwiec wydaje najwięcej pieniędzy na ubrania i dodatki światowych brandów. Tym razem miała ze sobą torebkę Gucci z wiosenno-letniej kolekcji z motywem owada. Koszt tego dodatku to ok. 9000 złotych. Gwiazda swój look uzupełniła skórzanymi chodakami z futerkiem z linii na jesień-zimę 2015/2016. Model ten jest już prawie wszędzie wyprzedany, ale kiedy był w regularnej sprzedaży kosztowały ponad 3500 złotych.

Joanna Horodyńska
fot. paparazzi

Jak oceniacie koszty stylizacji Joanny Horodyńskiej? Można powiedzieć, że skoro zarabia może wydawać na cokolwiek jej się podoba. Jednak jesteśmy pewne, że macie na ten temat inne zdanie.

Więcej modnych ubrań i akcesoriów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
trepy to trepy ... czyli jak od Gucci'ego to wypada na salony, a jak ze straganu to tylko w pole... we łbach się niektórym poprzewracało od samych metek...ale, wybaczam, bo to nie z próżności i snobizmu, ale z biedy i niedostatku... kurcze, a może to ich małe poczucie własnej wartości, każe im bulić za cudze nazwisko by się podbudować, wyróżnić, dowartościować i wynieść ponad innych...