Ta dziewczyna pokazuje, jak bardzo jesteśmy w stanie zmienić twarz makijażem!

Czy na jednym i drugim zdjęciu to na pewno ta sama osoba?
Ta dziewczyna pokazuje, jak bardzo jesteśmy w stanie zmienić twarz makijażem! screen Instagram
Victoria Katei, 19-latka z Dallas, na co dzień studiuje biologię i psychologię, a w wolnym czasie poświęca się swojej pasji, którą jest profesjonalny makijaż. Dziewczyna chętnie eksperymentuje z trendami, często zmieniając swoje oblicze, a rezultatami chwali się na Instagramie.
 
Niedawno na swoim profilu pokazała zdjęcie bez grama makijażu i wywołała tym samym spore zamieszanie. Fani nie mogli uwierzyć, że to ta sama osoba!

Ta dziewczyna została mianowana najpiękniejszą na świecie!

Na dziewczynę wylała się fala hejtu. Victoria postanowiła jednak stawić czoła krytyce. W odpowiedzi na negatywne komentarze napisała:

Ci, którym nie podoba się mój wygląd, powinni przestać mnie obserwować. Ona sama jest czymś więcej, niż "piękną buzią" - to nie wygląd sprawia, że człowiek jest wartościowy.

Faktycznie, różnica jest uderzająca, ale czemu się dziwić? Każda z nas z doklejonymi rzęsami, grubą warstwą podkładu i starannym wykonturowaniem wygląda zupełnie inaczej. Co więcej, Victoria wszystkie swoje zdjęcia mocno przerabia, nakładając na nie instagramowe filtry.
 
Zupełnie nie rozumiemy wszechobecnego oburzenia. Przecież większość z nas robi wszystko, by jak najlepiej wyglądać w mediach społecznościowych.

Dlaczego nie noszenie stanika wywołuje takie zgorszenie?

 

Post udostępniony przez Victoria Katei (@vicxkat)

 

:-)

Post udostępniony przez Victoria Katei (@vicxkat)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)