POLECAMY

Ta dziewczynka została okrzyknięta najpiękniejszą na świecie. Wygląda jak laleczka!

Pochodzi z Rosji i lubi sobie robić zdjęcia z mamą.
Małgorzata Machnicka / 7 miesięcy temu

Na imię ma Anastazja i buzię aniołka. Ma dopiero sześć lat, a jej konto na Instagramie obserwuje już pół miliona osób! Profile w mediach społecznościowych prowadzi jej mama - Anna. Kobieta dzieli się zdjęciami swojej córki od lipca 2015 roku.

W tych lalkach wykryto toksyczną substancję!

Dziewczynka bardzo szybko trafiła pod skrzydła dziecięcej agencji modelingowej President Kids Management. Brała już udział w dziesiątkach sesji zdjęciowych i jest twarzą kampanii rosyjskich marek takich jak Chobi Kids czy Kisabiano.

Anastazjaa ma niezwykłe rysy twarzy i przepiękne niebieskie oczy, które sprawiają, że jej twarz przyciąga spojrzenia. Pod zdjęciami małej modelki pojawia się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

  • "Ona wygląda jak żywa lalka"
  • "Ma szansę na niezwykłą karierę"
  • "Jej oczy są wręcz hipnotyzujące"

Pomimo wielu słów wsparcia, pojawiają się również głosy krytyki. Część osób zarzuca matce dziewczynki, że zbyt wcześnie pozwala jej się malować i uczestniczyć w kampaniach reklamowych, odbierając tym samym dzieciństwo.

Anastazja tytuł najpiękniejszej dziewczynki odziedziczyła po Thylane Blondeau, francuskiej modelce, która w wieku 10 lat wystąpiła na okładce Vogue Paris. Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie jak wygląda ta śliczna dziewczynka!

Kobieta z zespołem Downa pierwszy raz w historii w konkursie Miss!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 miesięcy temu
Skoro jest taka śliczna to po co ten makijaż?