W tym tygodniu deszcz nie pozwoli o sobie zapomnieć! Sprawdź prognozę pogody

To już połowa sierpnia - wakacje niedługo się kończą. Czy nadal będzie tak ciepło?
W tym tygodniu deszcz nie pozwoli o sobie zapomnieć! Sprawdź prognozę pogody fot. Fotolia

W tym tygodniu nie zapominamy o parasolkach. Mogą się przydać do ochrony przed deszczem, ale i przed słońcem. Jaka będzie prognoza pogody w tym tygodniu?

Poznaj prognozę pogody na cały sierpień

Prognoza pogody - poniedziałek 14 sierpnia

Ciepło i pogodnie w całym kraju. Od 21 stopni na Północy (tam możliwe większe zachmurzenie) do 24 na Południu.

Prognoza pogody - wtorek 15 sierpnia

Wtorek też ciepły i bezchmurny. Najcieplej na Zachodzie i Południu - 26 stopni. 25 w Centrum, 24 na Wschodzie i 23 na Północy.

Prognoza pogody - środa 16 sierpnia

Środa już mnie pogodna. Na Północy, Zachodzi i w Centrum deszcz i możliwe burze. Za to ciepło będzie w całym kraju. Temperatury od 26 do 28 stopni Celsjusza.

Prognoza pogody - czwartek 17 sierpnia

Czwartek pogodny niemal w całym kraju. Jedynie w Centrum większe zachmurzenia i możliwe przelotne opady deszczu. Temperatury od 26 na Północy, po 28 na Zachodzie, 29 na Wschodzie, 30 na Południu i 28 w Centrum.

Prognoza pogody - piątek 18 sierpnia

Weekend zacznie się deszczowo. Ciepło i słonecznie jedynie na Południu - 32 stopnie Celsjusza. Nad resztą kraju zachmurzenie i deszcz. Na termometrach od 21 do 23 kresek.

Prognoza pogody - sobota 19 sierpnia

Sobota deszczowa już w całej Polsce. Najcieplej na Wschodzie - 30 stopni i opady. Na Północy, Zachodzie, Południu i Centrum deszcz i temperatury od 19 do 23 stopni.

Prognoza pogody - niedziela 20 sierpnia

Niedziela będzie raczej zimna, jak na letni dzień. Deszcz i burze w całym kraju. Na termometrach od 16 stopni w Centrum i na Południu, po 19 na Północy i Zachodzie i 23 na Wschodzie.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)