Poznaj prognozę pogody na sierpień. Czy w końcu będzie ciepło i słonecznie?

Słońce, deszcz, burze? Poznaj prognozę pogody na sierpień.
prognoza pogody na sierpień fot. Fotolia
Takich wakacji nikt się nie spodziewał. Z rozżaleniem wspominamy czasy dzieciństwa, kiedy to lipiec był piękny i słoneczny. A dziś? Dziś zamiast słońca mamy deszcze, ulewy i burze. Wyjść z domu bez parasola, to tak, jakby wyjść bez butów. Nie da się. A jaki będzie sierpień? Czy tegoroczne wakacje będą, choć odrobinę przyjemne?

Jaki będzie sierpień 2017? Poznaj prognozę pogody

Sierpień ma przynieść odrobinę ukojenia, dla naszych nadszarpniętych deszczem nerwów. Ma być cieplej i pogodniej. Oczywiście nie wyklucza się burz – latem to w końcu normalne. Jaka będzie pogoda w sierpniu nad morzem w górach i na Mazurach? Sprawdź!

8 rzeczy, które powinna mieć każda modna plażowiczka 

Sierpień nad morzem

Należy spodziewać się przeplatanki – wiadomo – pogoda zmienną jest. Pierwszy tydzień sierpnia nad morzem będzie ciepły, ale i deszczowy. Pogoda ma się poprawić po 11 sierpnia. Możemy liczyć na temperatury od 21 do 28 stopni Celsjusza. Niewykluczone też przelotne opady.

Sierpień w górach

W górach podobnie. Deszczy należy spodziewać się do 10 sierpnia oraz między 15 a 20. Możliwe gwałtowne burze z piorunami. Reszta miesiąca pogodna. Temperatury od 18 do 21 stopni.

Oto najmodniejsze stroje dwuczęściowe na lato 2017

Sierpień na Mazurach
Na Mazurach pierwsze trzy tygodnie sierpnia zapowiadają się pogodnie – słońce, temperatury do 28 stopni, przelotne opady. Pogoda popsuje się dopiero pod koniec miesiąca – wtedy należy spodziewać się gwałtownych opadów.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)