POLECAMY

Są tanie, wielokrotnego użytku i nie trzeba ich kleić. Rzęsy na magnes to hit ostatnich tygodni!

Ile kosztują i jak się je zakłada?
Marta Słupska / 8 miesięcy temu
Są tanie, wielokrotnego użytku i nie trzeba ich kleić. Rzęsy na magnes to hit ostatnich tygodni! fot. Fotolia

W porównaniu do tych klejonych mają mnóstwo zalet, a ich cena nie jest wygórowana. Czy rzęsy na magnes to dobra inwestycja? Jak działają?

Piękne spojrzenie w trzy sekundy

Panie, które korzystają ze sztucznych rzęs, często narzekają na to, że ich aplikacja nie jest łatwa i wymaga wprawnej ręki, a do tego może niszczyć naturalne rzęsy. Szczególnie, jeśli korzystamy z nich zbyt często. Zdarza się także, że źle założone rzęsy odklejają się w ciągu dnia i wyglądają nieestetycznie. Dlatego nowość, o której chciałybyśmy was poinformować, jest przez wiele kobiet przyjmowana tak entuzjastycznie.

Rzęsy na magnes to hit, który przywędrował do nas z amerykańskiego rynku. Ich aplikacja jest ponoć dziecinnie prosta i polega na przyłożeniu jednego paska nad górną, a drugiego nad dolną linią rzęs. Najlepiej robić to od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka. Wszystko, co trzeba zrobić, by użyć rzęs magnetycznych, możecie zobaczyć na poniższym filmiku.

Rzęsy można kupić na Allegro i Aliexpress, a nawet w niektórych drogeriach internetowych. Kosztują około 20-40 zł. Mają wiele zalet: nie potrzeba do nich kleju, są trwałe i wielokrotnego użytku, szybko się je zakłada, nie niszczą naturalnych rzęs i dopasowują się do kształtu oka. Jeśli zastanawiacie się, czy nie spadają w trakcie noszenia, to informujemy, że nie – jedna z vlogerek zrobiła nawet test, sprawdzając, czy nie spadną pod wpływem podmuchu powietrza z wiatraka. Na szczęście rzęsy nie poddały się wiatrowi i pozostały na swoim miejscu.

Jak wszystko, rzęsy na magnes mają jednak swoje wady. Niektóre dziewczyny piszą w internecie, że produkt jest wyczuwalny na oku i trzeba się do niego przyzwyczaić. Drugą wadą jest to, że trudno dzięki nim osiągnąć efekt naturalnie wyglądających rzęs.

Ich cena jest jednak na tyle niewysoka, że chyba warto spróbować – przynajmniej jeśli na co dzień korzystamy z rzęs na klej!

Polecamy:

Pierwszy raz w historii „Playboy” ma TAKĄ modelkę na okładce! Magazyn przełamuje tabu?
Kobietę wyrzucono z dziećmi z samolotu za to, że… zaczęła przewijać córkę na pokładzie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)