POLECAMY

„Kobieto opanuj się, spójrz w lustro, a kolejno na okładkę magazynu” - dlaczego polska Barbie wytyka Joannie Przetakiewicz okładkę „Playboya”?

Wschodząca gwiazdka Internetu, „architektka własnego ciała” śmiało sobie poczyna... Czy naprawdę warto iść na noże z wpływową Joanną Przetakiewicz?
Joanna Mazur / 7 miesięcy temu

Anella, czyli - „pierwsza polska Barbie” (jak sama się określa blond pani architekt, która zaistniała w mediach i świadomości niektórych Polaków dzięki pojawieniu się w telewizji śniadaniowej i swojemu specyficznemu wizerunkowi) wytknęła Joannie Przetakiwicz okładkę w Playboyu. Dlaczego? I dlaczego dopiero teraz - skoro właścicielka domu mody La Mania na okładce magazynu pojawiła się wczesną jesienią?

Polska Barbie pokłóciła się na wizji z lekarką! O co poszło?

Otóż Joanna Przetakiewicz zapytana niedawno przez reporterkę Party.pl o polską Barbie wyraziła zaniepokojenie, że Anella stanie się wzorem do naśladowania dla młodych dziewcząt, co może być dla nich destrukcyjne: „Mnie to przeraża. Nie wiem, jak daleko można się posunąć, żeby robić sobie krzywdę aż tak. Takie przykłady są straszne dla młodych dziewczyn. To wszystko prowadzi do zatracenia, wynaturzenia, a przede wszystkim do okaleczenia”. I zaapelowała do Anelli, by zaprzestała operacji plastycznych słowami: „Opanuj się, spójrz w lustro i opanuj się!”.

Niżej wideo z wspomnianym wywiadem:

Polskiej Barbie najwyraźniej nie spodobały się słowa szefowej La Manii, bo na reakcję  nie trzeba było długo czekać. Szczegóły na kolejnej stronie galerii.

Dowiedz się więcej o polskiej Barbie. Kim jest?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/miesiąc temu
Trzeba miec najpierw mozg, by moc go zoperowac
/7 miesięcy temu
Paskudny glonojad ;p Niech zrobi sobie operację mózgu ;)