POLECAMY

Anella i Duduś nową parą w show-biznesie? Kim jest chłopak polskiej Barbie?

Przy okazji dowiedziałyśmy się, jak Anella ma naprawdę na imię.
/ 10 miesięcy temu
Anella i Duduś nową parą w show-biznesie? Kim jest chłopak polskiej Barbie? fot. www.instagram.com/anella_an_/

O Anelli jest w polskich mediach głośno od kilku tygodni. Kobiecie, zwanej polską żywą Barbie, towarzyszy zawsze jej chłopak. Kim jest?

Duduś miłością Anelli

Anella, która tak naprawdę nazywa się Angelika Nadolna, zasłynęła w show-biznesie dzięki temu, że przeszła już szereg operacji plastycznych, które miały upodobnić ją do Barbie. Czy wygląda jak słynna lalka – co do tego zdania są podzielone, jednak jesteśmy pewne, że co jak co, ale Anella wie, jak budzić kontrowersje.

W każdej sytuacji polskiej Barbie towarzyszy jej chłopak, zwany pieszczotliwie Dudusiem. To on jest jej podporą i jednocześnie managerem. Tak naprawdę nazywa się Adrian Prokopowicz i (jak przyznaje) sam nie poddał się nigdy żadnej operacji plastycznej i nie zamierza. Od zabiegów woli modelowanie sylwetki na siłowni. Jak na razie niewiele więcej o nim wiadomo, ale sądzimy, że na fali popularności Anelli także i o nim zrobi się wkrótce bardzo głośno. Tym bardziej, zawsze jest przy swojej dziewczynie i najwyraźniej kocha ją z wzajemnością.

Moja największa Miłość, Mój najlepszy przyjaciel, Moja największa motywacja. ♥️♥️♥️ "Zawsze razem" bo w miłości siła
– pisze o nim polska Barbie.

Anella często zamieszcza na swoim koncie na Instagramie, które obserwuje już ponad 70,000 osób, wspólne zdjęcia z chłopakiem. Pasują do siebie? 

Dlaczego polska Barbie pokłóciła się z lekarką na wizji?
Włosi wstydzą się choinki, która stanęła w Rzymie. Zobacz!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)