Magdalena Żuk fot. Magdalena Żuk

Matka Magdy Żuk ostrzega prokuraturę: „Macie czas do czerwca na wyjaśnienie śmierci mojej córki”

Zdesperowana grozi, że ujawni sekrety śledztwa. Czy są szanse na nowe ustalenia w sprawie Polki, która tragicznie zmarła w Egipcie w kwietniu 2017 roku?
/ 08.01.2019 09:30
Magdalena Żuk fot. Magdalena Żuk

Chociaż od śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie minęły już prawie dwa lata, nadal nie ustalono przyczyn jej tragicznej śmierci. Elżbieta Żuk, matka Magdy, ostrzega prokuraturę. „Mam dość! Chcę się w końcu dowiedzieć, dlaczego moja córka zginęła” – powiedziała w rozmowie z „Super Expressem”.

„Chciałam Cię przeprosić". Wzruszający wpis siostry Magdaleny Żuk z okazji jej urodzin

Jeśli do czerwca prokuratura nie wyjaśnienie tajemnicy śmierci mojego dziecka, to ostrzegam, że ujawnię wszystkie sekrety śledztwa
– zapowiedziała.

O śmierci Magdy Żuk mówiła cała Polska. Do dziś ta sprawa porusza wielu i jest gorąco komentowana. Nic dziwnego – chociaż od tragicznych zdarzeń w kwietniu miną dwa lata, rodzina zmarłej nadal nie wie, co się dokładnie stało z Magdą.

Przypomnijmy – dziewczyna sama spędzała wakacje w egipskim kurorcie. Zmarła w niejasnych okolicznościach. Wyskoczyła przez okno w szpitalu, wcześniej jednak dziwnie się zachowywała i nie była sobą, co uchwyciły kamery monitoringu. Po zagadkowej śmierci prokuratura wszczęła śledztwo. Mimo licznych przesłuchań świadków, nie udało się ustalić, co dokładnie wydarzyło się w Egipcie i dlaczego Magda Żuk tak dziwnie zachowywała się.

„Padła ofiarą przestępstwa” - pełnomocnik rodziny Magdaleny Żuk zabrał głos

„Mam dość już wiecznego czekania nie wiadomo na co. Chcę wiedzieć, co stało się Magdzie!” – rozpaczała matka Magdy na łamach „Super Expressu”. Kobieta stawia ultimatum: „Daję prokuraturze czas do czerwca. Jeśli do tego czasu nie rozwiążą tej sprawy, to ujawnię wszystkie tajemnice śledztwa” – zapowiedziała.

Nie zdradza jednak, o jakich tajemnicach mowa. „Wiele razy słyszałam, że jeśli pisnę choć słówko, to trafię do więzienia na trzy lata. Ale teraz uznałam, że ważniejsza jest dla mnie prawda” – czytamy w „SE.pl”.

Sprzęt elektroniczny z rabatami. Sprawdź koniecznie na Electro wyprzedaże.

Na temat śmierci Magdy Żuk pojawiało się wiele spekulacji. Przypuszczano, że mogła być pod wpływem narkotyków albo że padła ofiarą handlu ludźmi. Jak było naprawdę? Może w końcu się dowiemy – prokuratura podobno przedłużyła śledztwo o kolejne trzy miesiące.

Czytaj też:Pogrążona od 10 lat w śpiączce kobieta urodziła dziecko. Sprawą zajęła się policjaTragedia w górach! Matka zjeżdżała z córką na sankach. 8-latka zginęła

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)