Magdalena Żuk fot. Screen Facebook

Wzruszający wpis siostry Magdaleny Żuk z okazji rocznicy jej urodzin

Dziś Magdalena Żuk świętowałaby 28 urodziny. W rocznicę jej urodzin siostra Żuk zamieściła w sieci emocjonalny post.
/ 19.09.2018 15:58
Magdalena Żuk fot. Screen Facebook

Od śmierci Magdaleny Żuk minęło półtora roku. 27-letnia zmarła w Egipcie w niewyjaśnionych okolicznościach 30 kwietnia 2017 roku. Gdyby żyła, dziś skończyłaby 28 lat. O rocznicy urodzin Magdaleny Żuk przypomniała jej siostra, zamieszczając w internecie emocjonalny wpis.

Siostra Magdaleny Żuk z okazji jej urodzin

Anna Cieślińska, siostra Magdaleny Żuk, opublikowała post 19 września rano, czyli dokładnie w dzień urodzin tragicznie zmarłej siostry. Cieślińska przeprosiła swoją siostrę, że do tej pory nie udało jej się wyjaśnić przyczyny jej śmierci. Przyznała również, że choć stara się nie ustawać w walce o poznanie prawdy, to ma poczucie, że już przegrała.

Kochana siostro dziś ważny dzień 19 wrzesnia Twoje urodziny . Skończyłabyś dziś 28 lat i kto wie jak wyglądało by dziś Twoje życie. Chciałam dziś przeprosić cię że do dziś dnia nie udało mi się rozwiązać zagadki twojej śmierci. Teraz jest mi tym bardziej trudno bo jestem z tym zupełnie sama i nawet prokuratura jest po przeciwnej stronie. W złym kraju sie urodziłyśmy, tu nikt nam nie pomoże. Nie wiem czemu tak jest ale władze nie chcą nawet się wypowiedzieć. I zamiast przyznać ze nie ma się mocy ani możliwości by wpłynąć na współpracę Egiptu to zrobią z Ciebie chorą a ze mnie nie poważna by zamknąć nam buzie. WALCZĘ NADAL ale nadzieja jest mi odbierana i czas już chyba przyznać się że "PRZEGRAŁAM" (pisownia oryg.)
- pisze Anna Cieślińska na Facebooku.

Przypomnijmy, że do dziś nie jest znana przyczyna śmierci Magdaleny Żuk. Rodzina oraz reprezentując ją pełnomocnik są przekonani, że Polka padła ofiarą przemocy. Twierdzą, że są na to dowody. Nie sprecyzowano jednak o jakie przestępstwo chodzi. Z kolei Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze, która prowadzi sprawie, zakłada, że najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest samobójstwo. Nie zgadza się z tym rodzina Żuk.

Samobójstwo trzeba chcieć popełnić. Materiały, które znamy, jasno naprowadzają na to, że teza o tym, że Magda padła ofiarą przestępstwa, jest jak najbardziej aktualna i jako jedyna tak naprawdę możliwa do przyjęcia
- powiedział prawnik rodziny Magdaleny Żuk, Paweł Jurewicz w rozmowie z portalem Onet.pl.

Śledztwo ma potrwać do końca roku.

Przeczytaj:
„Padła ofiarą przestępstwa” - pełnomocnik rodziny Magdaleny Żuk zabrał głos
Zbigniew Ziobro interweniuje w sprawie śmierci Magdy Żuk. Wysłał do władz Egiptu ważne pismo

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/01.10.2018 08:54
Kmiocie najpierw trzeba coś mieć żeby gdzieś być. Ty jesteś tylko deklem-nie masz nic i nigdzie nie bywasz oprócz swojego podwórka. Biedne żałosne stworzenie jesteś...aż mi ciebie żal powinno być a jednak nie jest :)
/22.09.2018 12:00
Nigdy tam nie byłem i od zawsze uważałem te kraje za dzikie.Nie sponsoruje religii pokoju.Setki pobić morderstw przypalania papierosami wybijania zębów łamania szczęk wystarczy ale poleczki nadal śnią o prażonych księciach orientu;-)