Niemowlę płacze w trakcie chrztu. fot. Adobe Stock

Ksiądz spoliczkował niemowlę w czasie chrztu. Szokujące nagranie obiegło sieć

Bulwersujący filmik, na którym widać, jak ksiądz policzkuje płaczące niemowlę w trakcie sakramentu, rozgrzał internet do czerwoności.
/ 22.06.2018 12:09
Niemowlę płacze w trakcie chrztu. fot. Adobe Stock

Sytuacja miała miejsce w Francji. W czasie chrztu, ksiądz zezłościł się na płaczące niemowlę. Postanowił wymierzyć mu policzek. Nagranie natychmiast trafiło do internetu, wzbudzając ogromne poruszenie.

Ksiądz uderza dziecko w trakcie chrztu - wideo

Na nagraniu widać cztery dorosłe osoby - dwie kobiety i mężczyznę oraz księdza. Jedna z kobiet, prawdopodobnie matka chrzestna, trzymała dziecko do sakramentu. Ksiądz przemawiała do niemowlęcia, obejmował jego twarz dłońmi. W pewnym momencie dziecko zaczęło płakać. Jego reakcja nie spodobała się duchownemu. Prawdopodobnie zaczął najpierw pocieszać małego chłopca, a następnie udzielać mu reprymendy słownej. Kiedy to nie podziałało, spoliczkował niemowlę. Wobec zachowania księdza zaprotestowała kobieta, stojąca z boku. W pewnym momencie zainterweniował również mężczyzna (ojciec dziecka?), który próbował odebrać dziecko księdzu. Duchowny nie chciał oddać niemowlęcia. Mężczyzna musiał je wręcz wyrwać z jego rąk.

Już wkrótce dodatkowe 500 zł na pierwsze dziecko! Jest tylko jeden warunek

Reakcja księdza na płacz dziecka był uzasadniona? Spotkałaś się z podobnym przypadkiem?

Przeczytaj:
Bycie mamą to praca na cały etat? To znacznie więcej! Wyniki badań dają do myślenia
Włożyła syna na wybieg tygrysów dla zdjęcia na Instagram. „Skandaliczny brak mózgu” - komentują internauci

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/24.06.2018 22:06
Katolik ummmm