POLECAMY

W czasie telewizyjnego wywiadu kot chodził po ramionach eksperta. Trudno się nie uśmiechnąć, oglądając to nagranie!

Rudy kot pozwolił sobie też na lizanie ucha doktora Targalskiego, który udzielał w tym czasie wywiadu dla holenderskiej telewizji.
Marta Słupska / tydzień temu
W czasie telewizyjnego wywiadu kot chodził po ramionach eksperta. Trudno się nie uśmiechnąć, oglądając to nagranie! fot. Rudy Bouma

Kot nie przejmuje się kamerami, przechadzając się po ramionach swojego właściciela. Reakcja doktora: bezcenna! Zobaczcie krótkie video.

Kot na wizji

Do nietypowego zdarzenia doszło podczas udzielania wywiadu w holenderskiej telewizji przez polskiego historyka i politologa doktora Jerzego Targalskiego. Nagranie – udostępnione przez Rudiego Bouma, dziennikarza programu „Nieuwsuur” z holenderskiej telewizji NOS – stało się już internetowym viralem. I nic dziwnego, bo trudno się nie uśmiechnąć, gdy się je ogląda!

Dr Targalski omawiał dla telewizji sytuację Polski i polskiego sądownictwa. W trakcie wypowiedzi na jego ramiona wskoczył jeden z pięciu kotów, które trzyma w domu – zwany pieszczotliwie Lisiem. Zwierzak przez chwilę ocierał się o głowę Targalskiego, po czym zaczął go lizać po uchu, co rusz machając mu przed nosem ogonem.

Nie wiadomo, czy ostatecznie zeskoczył z karku swojego pana, czy został z niego zdjęty (nagranie urywa się po 40 sekundach), ale internauci już piszą, że zdecydowanie „skradł to show”. Trzeba też przyznać, że doktor Targalski zniósł nagłą aktywność kocura z dużą dozą spokoju i uśmiechu – zdecydował się jedynie dwa razy złapać pupila za ogon, gdy Lisio za bardzo nim machał.

A co wy myślicie o reakcji doktora? Słusznie nie zareagował na zachowanie kota?

Polecamy:
Śmierć we Wrocławiu: młoda kobieta opiekowała się nieszczepionymi dziećmi. Zmarła z powodu zakażenia meningokokami
Zwierzęta same zadbały o sprawiedliwość? Lwy zjadły kłusowników na terenie rezerwatu w Afryce

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)