POLECAMY

Tego jeszcze nie było! KFC wprowadza nowość, która może obrzydzać…

W zasadzie nie wiemy, czy to ciekawe, obrzydliwe, czy może zabawne? Miłośnicy KFC będą mogli cieszyć się teraz ulubionym kurczakiem… we własnej wannie.
/ 11 miesięcy temu
Tego jeszcze nie było! KFC wprowadza nowość, która może obrzydzać… fot. ONS.pl

Na początek wyjaśnijmy: nowość w KFC wprowadzono jak dotychczas tylko w Japonii, ale media rozpisują się, że ze względu na jej rosnącą popularność być może już wkrótce trafi do restauracji w Europie. Chcielibyście?

Mydło a’la KFC?

Spodziewaliście się pewnie, że pisząc „nowość w KFC” mamy na myśli nowy sos do kurczaka, nową kanapkę lub inne danie, tymczasem nie chodzi wcale o jedzenie. Ową nowością jest… mydło. I to nie byle jakie, bo o zapachu smażonego kurczaka!

KFC rozpoczęło bowiem współpracę z Village Vanguard – firmą, która produkuje musujące kule do kąpieli. Mydło, które w jej ramach powstało, ma kształt udka kurczaka i nazywa się „Chicken smell bathing powder". Na razie nie można go kupić, tylko wygrać w Japońskiej loterii. Podobno warto, bo – jak twierdzą osoby, które miały okazję użyć tego osobliwego mydła – pachnie ono naprawdę niesamowicie i nie przypomina w woni kostki rosołowej, a raczej prawdziwy zapach smażonego kurczaka z KFC.

Szczerze? Dziwimy się, że ktoś woli kąpać się w wodzie, którą czuć smażonym kurczakiem, zamiast użyć mydła pachnącego kwiatami albo cytrusami. Ciekawe, czy osoba, która umyje się takim specyfikiem, nie pachnie potem, jakby dopiero co wyszła z KFC…

Jak przyrządzić kurczaka a'la KFC?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)