POLECAMY

Imię żeńskie, w którym jest słowo „sława”? Strasburger nie mógł powstrzymać śmiechu, gdy usłyszał tę odpowiedź

A myślałyśmy, że pytanie „więcej, niż jedno zwierzę, to” jest nie do pobicia :)
/ 9 miesięcy temu
Imię żeńskie, w którym jest słowo „sława”? Strasburger nie mógł powstrzymać śmiechu, gdy usłyszał tę odpowiedź screen Youtube

Wpadki w „Familiadzie” to prawdziwe hity Internetu. Znany teleturniej z Karolem Strasburgerem w roli głównej z początkiem września wrócił z nowym sezonem. I to z prawdziwym impetem, bo w pierwszym odcinku padła odpowiedź tak zabawna, że sam Strasburger musiał powstrzymywać śmiech.

Wpadki w „Familiadzie”

Karol Strasburger wywołał do siebie parę uczestniczek i zadał pytanie: „W jakim imieniu ukryta jest cząstka >>-sława<<”. Zadanie z pozoru trudne, bo Wiesława, Czesława, Bronisława to imiona polskiego pochodzenia. A jednak jedną z uczestniczek pytanie przerosło i udzieliła absurdalnej odpowiedzi.

Sądziłyśmy, że pytanie „więcej, niż jedno zwierzę, to” jest nie do pobicia, a jednak kolejny sezon teleturnieju przypomniał nam, że nie ma rzeczy niemożliwych! Przypominamy, ze „Familiada” jest na antenie od 1994 roku i jej popularność wcale nie słabnie. To m.in. zasługa Karola Strasburgera.

Są miejsca na ziemi, w których ludzie nie chodzą do szkoły czy do pracy. Jak płynie życie na wodzie? Reportaż z Kambodży

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 miesięcy temu
jeeee stare Piaseczno, stary "kurnik" i niezapomniana Wyspa :)