facet liżący ekran telefonu fot. The Kloons

Jak robić minetę - Aplikacja na telefon - Ciekawostki

Zobaczcie, jak faceci uczą się... sprawiać przyjemność kobietom
Joanna Mroczkowska / 03.02.2017 12:56
facet liżący ekran telefonu fot. The Kloons

Podczas seksu oralnego twój facet nie do końca wie co robi? Zamiast nakierowywać go na punkt G lub sama wprowadzać go w odpowiedni rytm, zainstaluj mu w telefonie aplikację, która uczyni z niego mistrza. To byłoby coś, prawda?

The Kloons wymyślili najlepszą aplikację dla kobiet

Pewien amerykański kolektyw The Kloons stworzył wielce profesjonalny filmik, w którym promuje swoje najnowsze dzieło - aplikację, która uczy facetów jak odpowiednio obchodzić się z kobiecymi częściami intymnymi. Aplikacja "Lickster" to nie tylko instruktaż, ale i trening. Jak odpowiednio używać języka, by ukochanej sprawić przyjemność, a nie ból, kiedy i w jaki sposób pomagać sobie palcami lub... nosem. Wszystko podane, jak na tacy. Skoro faceci i tak spędzają godziny na grach i testowaniu aplikacji, ta przynajmniej nauczy ich czegoś pożytecznego...

5 sposobów na podsycenie temperatury w łóżku

Próbowałyśmy ściągnąć aplikację Lickster (oczywiście w celach poznawczych), ale niestety ona nie istnieje. The Kloons wymyślili Lickstera, jako skecz, dla hecy. Musimy przyznać, że bardzo udany, ale jakże okrutny. Jednak... jest nadzieja! Jeśli ktoś już wymyślił koncepcję na aplikację treningową dla męskich języków teraz wystarczy jakiegoś mistrza od programowania i voilà! Co wy na to?

Jak skutecznie stymulować punkt G?