Seks oralny leczy poranne mdłości?

Nie dziwi, że mężczyźni uwielbiają argumenty świadczące za dobroczynnością seksu oralnego. Okazuje się, że wtórują im naukowcy...

Nie dziwi, że mężczyźni uwielbiają argumenty świadczące za dobroczynnością seksu oralnego. Okazuje się, że wtórują im naukowcy...

Seks oralny leczy poranne mdłości?

depositphotos.com

Poza tym, że seks oralny na mężczyźnie da się wykonać praktycznie w każdej sytuacji, bez względu na seksualną dyspozycyjność kobiety i na dodatek bez niebezpieczeństwa zajścia w ciążę, okazuje się, że ciężarne kobiety mają szczególnie ważne powody aby fellatio pokochać.

Większość z nas w pierwszych trzech z dziewięciu błogosławionych miesięcy przeklina naturę za poranne mdłości. Odrzucają od jedzenia, uniemożliwiają pracę a nawet przebywanie z ludźmi, wyczerpują i odbierają ochotę nawet od największych przyjemności. Jest to oczywiście dobry znak, a badania wskazują, że kobiety z silnymi mdłościami mają większe szanse na pozytywne zakończenie ciąży, ale radość z tego faktu zagłusza zwykle klapa od sedesu. I gdy imbir czy cytryna nie przynoszą spodziewanej ulgi można od razu uderzyć do męża...

Rola mdłości
Dziś wiemy już, że mdłości w pierwszym trymestrze ciąży nie są wcale psikusem natury ale jej orężem w walce z naszym nieostrożonym apetytem. Naukowcy sugerują, że wymioty i nudności chronią nas przed konsumpcją substancji potencjalnie szkodliwych dla płodu. Nie chodzi tu tylko o alkohol, kawę czy papierosy, ale także o zwykłe pokarmy, które mogą przenosić w sobie grzyby, bakterie i toksyny mogące powodować zaburzenia rozwoju dziecka. Stąd też mdłości ustają zwykle koło 16-18 tygodnia ciąży, kiedy najważniejsze podziały komórkowe płodu są już zakończone.
Inna teoria, rozwinięta przez Gordona G. Gallupa, mówi wszak, że mdłości są wynikiem zetknięcia naszego ciała z obcym materiałem genetycznym, jakim jest męskie nasienie oraz płód będący w połowie kopią genetyczną ojca. System odpornościowy na początku zwalcza “intruza” a my odczuwamy to jako mdłości i wymioty. Logicznie zatem, gdyby kobietę “wykąpać” w nasieniu przed i zaraz po zajściu w ciążę, to jej ciało, jak w przypadku innych alergenów, może rozwinąć większą tolernację na obce DNA.

Wiwat seks oralny!
Kontynuując powyższą teorię, kobiety bardziej wystawione na działanie spermy swojego partnera mogą czuć mniejsze dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Gallup sugeruje więc, że nieużywanie prezerwatyw, częste kontakty z jednym partnerem oraz seks oralny działają na organizm przyszłej matki jak tarcza ochronna - immunosupresyjnie zduszając reakcje własnego organizmu. Jeśli kobieta zajdzie ponownie w ciążę, z tym samym partnerem, to oczekuje się, że mdłości będą znacznie mniejsze, bo ciało do tego DNA jest już niejako przyzwyczajone.
Nie pozostaje więc nic innego niż zachęcić przyszłych rodziców do energicznej wymiany płynów – wszystko wszak dla dobra dziecka!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/6 lat temu
lubię orał poranny , mój maź także lubi ,i na ogol właśnie go budzę ta przyjemnością a on wtedy z ochota wstaje i ma dobry nastrój przed pójściem do pracy. Nie wiem czy pomaga na mdłości bo ich nie miewam, chyba że jestem w ciązy . Natomiast pozytywnie sperma działa na moje drogi rodne i dlatego ile razy mogę kochamy się bez gumek
/6 lat temu
Może zacznijmy produkować witaminy ze spermy?! Ale ludzie brednie czasem wypisują! Sperma może wpływać pozytywnie na kobietę, ale pod warunkiem, że dostaje się do jej organizmu drogą NATURALNĄ. Wtedy owszem - PODOBNO wpływa pozytywnie na drogi rodne kobiety (PRAWDOPODOBNIE podkreślam).
/6 lat temu
tak TO PRAWDA ze po seksie oralnym ....zwłaszcza ....na języku wyrastają włosy.....mój partner łysieje na czubku głowy i robimy to codziennie żeby miał materiał do przeszczepu PROSTE -JAK SERPENTYNA WIEC DO PRACY RODACY !!!!
POKAŻ KOMENTARZE (5)