Seks oralny - kobiety nie chcą się kochać po francusku ?

W naszym kręgu kulturowym seks oralny utożsamiany jest często z zachowaniem niemoralnym, a nawet grzesznym. Tę formę pieszczot wielu ludzi traktuje jako perwersję seksualną lub zboczenie.
/ 03.09.2006 00:38

Jest grupa kobiet, które są tradycjonalistkami w sprawach seksu i trudno jest im się przekonać do jakiejkolwiek innej pozycji niż klasyczna, a już zupełnie nie można ich nakłonić na miłość francuską.

Cóż - w naszym kręgu kulturowym seks oralny utożsamiany jest często z zachowaniem niemoralnym, a nawet grzesznym. Tę formę pieszczot wielu ludzi traktuje jako perwersję seksualną lub zboczenie. Kojarzy się z czymś nieczystym, bo dochodzi przy nim do kontaktu warg oraz języka z organami wydalniczymi - a to prowadzi do skojarzenia ,,brudny seks".

Postawa tych kobiet jest prawdopodobnie wyniesiona z domu, z wychowania, jakie odebrały w rodzinnym domu. Jedynie wyrozumiałość i delikatność partnera mogą zmienić nastawienie tych pań. Intymność i dobre porozumienie się oraz długie rozmowy (bez nacisku!) będą miały na pewno duże znaczenie. Można również wybrać się do psychologa/seksuologa na reedukację seksualną, która może zmienić nastawienie kobiety do miłości francuskiej, czyli seksu oralno-genitalnego.

Zobacz także - Fellatio - co to takiego?

Redakcja poleca

REKLAMA