POLECAMY

Seks oralny - kobiety nie chcą się kochać po francusku ?

W naszym kręgu kulturowym seks oralny utożsamiany jest często z zachowaniem niemoralnym, a nawet grzesznym. Tę formę pieszczot wielu ludzi traktuje jako perwersję seksualną lub zboczenie.

Jest grupa kobiet, które są tradycjonalistkami w sprawach seksu i trudno jest im się przekonać do jakiejkolwiek innej pozycji niż klasyczna, a już zupełnie nie można ich nakłonić na miłość francuską.

Cóż - w naszym kręgu kulturowym seks oralny utożsamiany jest często z zachowaniem niemoralnym, a nawet grzesznym. Tę formę pieszczot wielu ludzi traktuje jako perwersję seksualną lub zboczenie. Kojarzy się z czymś nieczystym, bo dochodzi przy nim do kontaktu warg oraz języka z organami wydalniczymi - a to prowadzi do skojarzenia ,,brudny seks".

Postawa tych kobiet jest prawdopodobnie wyniesiona z domu, z wychowania, jakie odebrały w rodzinnym domu. Jedynie wyrozumiałość i delikatność partnera mogą zmienić nastawienie tych pań. Intymność i dobre porozumienie się oraz długie rozmowy (bez nacisku!) będą miały na pewno duże znaczenie. Można również wybrać się do psychologa/seksuologa na reedukację seksualną, która może zmienić nastawienie kobiety do miłości francuskiej, czyli seksu oralno-genitalnego.

Zobacz także - Fellatio - co to takiego?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (115)
/6 lat temu
jeśli ta nie chce to znajdź taką, która będzie chciała i do tego głęboko
/4 lata temu
nie kazda musi to lubieć
/9 lat temu
Seks oralny jest aktem pełnego oddania się tej drugiej osobie...więc uważam,że osoby które krytykują ludzi którzy lubią tę formę seksu zachowują się nieodpowiednio,bo nie mają prawa oskarżać innych np.o niemoralność tylko ze względu na ich poglądy dotyczące seksu oralnego...Sama uprawiam tę formę seksu-uważam,że zbliża do siebie i wyraża całkowitą akceptację ciała partnera ...
POKAŻ KOMENTARZE (112)