POLECAMY

Już w środę finał "Supermodelka Plus Size"! Która z dziewczyn ma największe szanse na wygraną?

Finał "Supermodelka Plus Size" już 15 listopada!
Edyta Liebert / 5 miesięcy temu
Już w środę finał "Supermodelka Plus Size"! Która z dziewczyn ma największe szanse na wygraną? fot. kolaż polki.pl

Oglądałyście program "Supermodelka Plus Size"? Wszystkie odcinki obfitowały w emocje i obrazowały codzienność kobiet, które wymykają się współczesnemu kanonowi urody. Kto wygra pierwszą edycję programu o modelkach plus size?

W środę, 15 listopada, odbędzie się finał pierwszej edycji programu "Supermodelka Plus Size"! Trzy najlepsze uczestniczki powalczą o tytuł zwyciężczyni, ale zdaniem jurorów - każda z dziewczyn, która odważyła się wziąć udział w show, jest już wygrana. Przezwyciężyła lęki i wstyd.

Joanna, Kasia, Zuza? Która otrzyma tytuł Supermodelki Plus Size?

Ewa Minge, Ewa Zakrzewska, Rafał Maślak i Emil Biliński po raz ostatni ocenią, która z dziewczyn ma najlepsze warunki, aby zostać idealną supermodelką w rozmiarze plus. Ich werdykt stanowi 50% sukcesu. Drugie 50% oddane zostanie w ręce telewidzów, którzy będą oddawać głosy na swoje faworytki.

Jak będzie wyglądał finał?

Finał programu będzie składał się z kilku etapów. Finalistki zaprezentują się m.in. w pokazach kolekcji Violi Piekut, Mario Menezi oraz w specjalnym pokazie inspirowanym filmem "Wielki Gatsby". Na scenie pojawią się tancerze programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

Która z kandydatek zwycięży? Finał programu na żywo, już w środę, 15 listopada o 20:40 w Polsacie! Przejrzyjcie nasze artykuły o uczestniczkach, przypomnijcie sobie, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach.

„Nie jesteśmy rozmiarem zero, gdzie dziewczyna chuda ustawi się obojętnie jak i wygląda dobrze”

Modelka plus size wyznała, że chciała popełnić samobójstwo. Do czego może doprowadzić hejt? Włączmy myślenie

Maciora”, „Wieloryb, „Tłuścioch”... Trzeci emocjonujący odcinek show o modelkach plus size

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 miesięcy temu
Piękne dziewczynach