belly jelly fot. YouTube

Akcja BellyJelly - Body Positive - Samoakceptacja

Dowiedz się o co chodzi z BellyJelly
Joanna Mroczkowska / 29.11.2016 14:25
belly jelly fot. YouTube

Ruch body positive jest coraz silniejszy. Kobiety walczą z chorym wizerunkiem idealnych kobiet przedstawianym w telewizji i magazynach kolorowych.

Alicia Keys wspiera akcję #nomakeup - jak?

Do ruchu dołączają się bloggerki i gwiazdy. A także marki, które zwracają coraz większą uwagę na zdrowy, nie wychodzony wygląd ciała, tworząc kolekcje zaprojektowane dla tych, które noszą niestandardowe rozmiary. Jednak nie tylko kobiety z krągłościami są brane pod uwagę, rynek kieruje fokus również na kobiety z ułomnościami i różnymi kolorami skóry. Wszystko idzie w dobrym kierunku.

Tak wyglądają prawdziwe kobiety w bieliźnie. Nie modelki.

Tym razem kobiety zajęły się problemem oponki. Chyba każda z nas narzeka, że ma trochę tu i ówdzie za dużo. Jak sobie z tym poradzić? Zaakceptować, a nawet pokochać! Fundacja Movemeant Foundation stworzyła filmik, który propaguje akcję #BellyJelly - brzuszkowa galaretka ;)

 

Wideo pokazuje kobiety, które biegają, uprawiają jogę, pływają, grają w piłkę i podnoszą ciężary. Kobiety uprawiające te aktywności z dumą pokazują swoje brzuszki. Akcja ma za zadanie pokazać, że nieważne, jak wyglądasz i co masz na sobie, ważne jest kim jesteś. Ważne jest, jak wspaniałe rzeczy może robić twoje ciało. Zobaczcie filmik i same przekonajcie się, że to prawda.