Alicia Keys na VMA fot. ONS.pl

Alicia Keys bez makijażu na VMA

"W świecie pełnym Kardashianek, bądź Alicią Keys".
Edyta Liebert / 29.08.2016 22:02
Alicia Keys na VMA fot. ONS.pl

To nie był delikatny makijaż ani makijaż no make up. Alicia Keys, zgodnie ze swoim przekonaniem, że makijaż nie jest definicją kobiecości. Na hucznej gali muzycznej VMA pojawiła się bez makijażu. Zupełnie.

Alicia Keys niejako zapoczątkowała akcję #nomakeupchallenge. Na jej Instagramie daleko szukać fotek z chociażby z podkreślonymi tuszem rzęsami czy pomalowanymi pomadką ustami. Alicia Keys twardo obstaje przy tym, że kobiety nie muszą się malować, by czuć się dobrze we własnej skórze. Zapoczątkowała trend!

Scarlett Johansson, Alicia Keys apelują do młodych kobiet

 

Thinking about you and sending you love!!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Alicia Keys (@aliciakeys)

Na gali VMA (MTV Music Awards) wyglądała absolutnie olśniewająco i zwracała uwagę nie perfekcyjnym wyglądem, a naturalnością. Artystka jest posiadaczką pięknej cery. Po co miałaby ją kamuflować?

 

In love with fresh face #AliciaKeys!! And that poem she did was awesoem! | #MDBG #ModernDayBlackGirl #VMAs #BlackGirlMagic

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 👑MDBG👑 (@moderndayblackgirl)

Alicia Keys #nomakeup

Wokalistka i autorka tekstów piosenek udowodniła, że makijaż to wybór, a nie konieczność. Nie musimy malować się każdego dnia, możemy lubić siebie w każdej wersji i komunikować to światu. Znane gwiazdy, w tym Mila Kunis, postanowiły postawić kres ubarwianiu rzeczywistości i zapoczątkowały nowy trend #nomakeup, o którym pisałyśmy wam całkiem niedawno.

Gwiazdy w wersji #nomakeup

Moda się zmienia, trendy w urodzie miksują, ale jedno jest pewne: kobiety nie powinny za wszelką cenę dążyć do ideału, ślepo wpatrując się w zdjęcia gwiazd.

 

Vibin’ with friends tonight at the #VMAs 😊

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Alicia Keys (@aliciakeys)

Agata Młynarska bez makijażu wygląda re-we-la-cyj-nie