Został przykuty do łańcucha i skazany na pastwę losu. To był dopiero początek dramatu Azora

Został przykuty do łańcucha i skazany na pastwę losu fot. Przytulisko Głowno
Azor to dojrzały pies, który od lat czeka w schronisku na swoją szansę. Potrzebuje miłości człowieka - zwłaszcza po tym, co przeżył. Jego historia ciśnie łzy do oczu. Naprawdę zasłużył na to, aby los w końcu się do niego uśmiechnął.
/ 12.02.2024 12:42
Został przykuty do łańcucha i skazany na pastwę losu fot. Przytulisko Głowno

Niektóre zwierzęta nie mają szczęścia w życiu. Gdy bowiem nie posiadają kochającego i troskliwego opiekuna, są zdane same na siebie, a wówczas los bywa względem nich okrutny. Przekonał się o tym Azor. Ten psiak, choć ma już 7 lat, nie zaznał jeszcze pełni szczęścia. Był bowiem skazany na okrutne warunki przez pierwszego właściciela, a potem trafił do schroniska. Teraz czeka, aż ktoś da mu szansę na lepsze życie.

Został przykuty do łańcucha i skazany na pastwę losu

Azor to podopieczny Przytuliska Głowno. To właśnie w tym miejscu spędza teraz każdą chwilę, ale jego serce codziennie pęka z bólu i tęsknoty za kochającym człowiekiem. Dobrze wiemy bowiem, że schronisko nie jest odpowiednim miejscem dla żadnego zwierzęcia. Dla Azora było jednak jedynym wyjściem.

Psiak został znaleziony przez wolontariuszy przytuliska w dramatycznych warunkach. Był pozostawiony przez kogoś na pustej działce i przykuty do łańcucha na kolczatce. Poprzedni właściciel porzucił go na pewną śmierć. Azor miał szczęście, że udało się go odnaleźć. Choć naprawdę trudno mówić tu o szczęściu, biorąc pod uwagę jego dalsze losy.

Azor szuka domu

Przytulisko Głowno informuje, że Azor to „cudowny misiek” i jest psiakiem, który naprawdę pokocha każdego, kto go przygarnie. Mamy nadzieję, że dłużej nie będzie musiał czekać w schronisku. Wyczekał się bowiem już naprawdę sporo. To moment, aby znalazł kochający dom i otrzymał drugą szansę od losu.

Jeżeli jesteś zainteresowany przygarnięciem Azora, skontaktuj się z Przytuliskiem Głowno na Facebooku lub pod numerem telefonu 509 104 718. A nawet jeśli nie kojarzysz nikogo, kto w tym momencie chce adoptować psiaka, nadal możesz mu pomóc. Wystarczy, że udostępnisz post o Azorze, a zwiększysz szansę tego czworonożnego przyjaciela na szybkie znalezienie domu. Być może właśnie wśród twoich znajomych jest ktoś, kto będzie mógł się nim zaopiekować.

My mocno trzymamy za Azora kciuki. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie psiaka ze spaceru z wolontariuszką Przytuliska Głowno.

fot. Azor czeka na dom w Przytulisku Głowno/Przytulisko Głowno

Źródło: Przytulisko Głowno

Czytaj także:
Rozpoczął życie w rozpadającej się budzie i na łańcuchu. To nie koniec jego dramatów
Zobacz, jak trudno psom odnaleźć się w schronisku. Serce się kraja na ten widok
Ludzka podłość nie zna granic. Kocie bliźniaczki zostały znalezione w dramatycznym stanie

Redakcja poleca

REKLAMA