Ludzka podłość nie zna granic. Kocie bliźniaczki zostały znalezione w dramatycznym stanie

Kocie bliźniaczki znalezione w dramatycznym stanie fot. Facebook.com, Przytulisko Głowno
Te dwie kocie istotki przeszły naprawdę wiele. Były w dramatycznym stanie, ale powoli wychodzą na prostą. Teraz czekają na kogoś, kto je pokocha i przygarnie. Zobacz, jak możesz im pomóc.
/ 09.02.2024 13:04
Kocie bliźniaczki znalezione w dramatycznym stanie fot. Facebook.com, Przytulisko Głowno

W schroniskach pełno jest bezdomnych zwierząt. Choć przeważają kundelki i najczęściej porzucane rasy psów w Polsce, w niektórych przytułkach znajdziemy także kotki, które czekają na kochający dom. Tak jest z tymi dwoma cudakami. Kocie bliźniaczki zostały znalezione na ulicy w dramatycznym stanie. Teraz czekają, aż ktoś odmieni ich los na zawsze.

Kocie bliźniaczki znalezione w dramatycznym stanie

Przytulisko Głowno to miejsce, w którym znajdziemy nie tylko bezdomne psy, ale też koty. Na kochającą rodzinę czekają m.in. te słodkie bliźniaczki. Przeżyły one już naprawdę wiele i nie mogą się doczekać, aż ktoś zaoferuje im ciepły kąt u swojego boku.

Myszka i Meszka, bo tak się wabią kocurki, mają zaledwie 3 miesiące, a już przeżyły bardzo wiele. Zostały bowiem wyrzucone na leśnej drodze. To właśnie tam siostrzyczki znaleźli wolontariusze, którzy przetransportowali je do schroniska.

Kociaki były w dramatycznym stanie. Brudne, zapchlone i pozostawione na pastwę losu czekały, aż ktoś je uratuje. Na całe szczęście zostały odnalezione, bo aż strach pomyśleć, jak to mogłoby się skończyć.

Myszka i Meszka czekają na adopcję

Jeżeli znasz kogoś, kto byłby skłonny do adopcji kociaków, zadzwoń pod numer telefonu 502 761 642 lub skontaktuj się z przytuliskiem na Facebooku.

(Kociaki) są zdrowe, już zaszczepione, ładnie jedzą, wchodzą do kuwety. Tulą się do człowieka, są rozkoszne, słodziaki – czytamy we wpisie schroniska.

Aktualnie przebywają w domu tymczasowym, ale już niedługo będą musiały wrócić do schroniska. Dlatego im szybciej, znajdą dom, tym lepiej, a my możemy im pomóc, udostępniając informacje o nich dalej.

- Takie małe słodziaki.
- Powodzenia maluchy. Mam nadzieję, że szybko znajdziecie dom.
- Cudeńka – piszą komentujący.

To prawda, temu urokowi nie da się oprzeć. Sam zobacz, jak wyglądają te słodziaki. My mocno trzymamy za nie kciuki.

Źródło: Facebook.com, Przytulisko Głowno

Czytaj także: 
Kot Feniks znaleziony w dramatycznym stanie. To cud, że przeżył
Ten słodki kociak od wielu miesięcy mieszka w schronisku. Wciąż czeka na kochający dom
Mrugnij do kota i zobacz, co się stanie. Jego reakcja cię zaskoczy

Redakcja poleca

REKLAMA