Wstała w nocy do łazienki i przeżyła chwile grozy. Pupil wywinął jej niezłego psikusa

Wstała w nocy do łazienki i przeżyła chwile grozy. Pupil wywinął jej niezłego psikusa fot. Instagram.com, @harami_0226
Małe psiaki są urocze i nikt by się nie spodziewał, że mogą kogokolwiek przestraszyć. A już na pewno nie swojego właściciela. Okazuje się, że to bardzo przewrotne myślenie, a ta kobieta i jej psiak są na to najlepszym dowodem.
/ 13.02.2024 12:13
Wstała w nocy do łazienki i przeżyła chwile grozy. Pupil wywinął jej niezłego psikusa fot. Instagram.com, @harami_0226

Noc bywa pełna strachów. Wystarczy wstać do łazienki, aby przeżyć chwile grozy, bo nasz mózg potrafi wyolbrzymiać pewne rzeczy w ciemności. Porządnego strachu najadła się ta kobieta. Jej pupil postanowił wywinąć jej psikusa i tym samym dość mocno podniósł jej ciśnienie. Sam zobacz, co ujrzała. Na jej miejscu uciekalibyśmy, gdzie pieprz rośnie.

Wstała w nocy do łazienki i przeżyła chwile grozy

Portal thedodo.com przytoczył historię pewnej kobiety, która jakiś czas temu przygarnęła pod swoje skrzydła psiaka o imieniu Harami. Pupil od razu stał się członkiem rodziny i jest traktowany przez opiekunów niemal jak dziecko.

Jest moim ukochanym dzieckiem. Harami zawsze śpi w łóżku z mamą i tatą – mówi opiekunka psiaka w rozmowie z thedodo.com.

Ten słodziak robi furorę w sieci, bo jest przeuroczy. Pewnej nocy pokazał jednak opiekunom swoją drugą, znacznie bardziej upiorną stronę.

Pupil wywinął jej psikusa

Opiekunka Harami pewnej nocy przeżyła prawdziwy horror, a urządził go jej właśnie psiak. Gdy kobieta wstała do toalety, nagle ujrzała jasną poświatę. W dodatku była przez nią bacznie obserwowana. Sam zobacz, jaki widok jej się ukazał.

Nie da się ukryć, że ten obraz jest naprawdę upiorny. Gdy jednak kobieta zapaliła światło, szybko się okazało, że to jej ukochany pupil. Siedział na kanapie i naciskał łapką na telefon, przez co ten w kółko się świecił. A jasna sierść pieska dodawała temu widokowi upiorności.

- Horror.
- Słodki duch.
- Warto być uroczym nawet w ciemności – żartują internauci.

A co ty byś zrobił, gdybyś ujrzał w nocy taki widok? My nie chcielibyśmy znaleźć się na miejscu bohaterki tej historii, choć samego psiaka oczywiście jej zazdrościmy. To prawdziwy cudak. Zobacz więcej jego zdjęć. 

Źródło: thedodo.com

Czytaj także: 
Znalazła kartonowe pudło na ulicy. Gdy je otworzyła, nie mogła ukryć łez
Metamorfoza bezdomnego psa jest nie do uwierzenia. Internauci wysyłają sobie jego nowe zdjęcia
Ludzka podłość nie zna granic. Kocie bliźniaczki zostały znalezione w dramatycznym stanie
 

 

Redakcja poleca

REKLAMA