Szczeniak prowadził podwójne życie. Nie uwierzysz, co robił w tajemnicy

Szczeniak prowadził podwójne życie. Nie uwierzysz, co robił w tajemnicy fot. Twitter.com, @dammitdemi
Zwierzęta domowe mogą nas zaskoczyć. Ta kobieta była zdziwiona zachowaniem swojego pupila. Okazało się, że szczeniak prowadził podwójne życie. Tylko zobacz, co robił, kiedy znikał na całe dnie z domu.
/ 30.04.2024 12:58
Szczeniak prowadził podwójne życie. Nie uwierzysz, co robił w tajemnicy fot. Twitter.com, @dammitdemi

Pamiętasz bajkę pt. „Sekretne życie zwierzaków domowych”? Jej czworonożni bohaterowie wymykali się z domów, aby przeżyć wspólnie niezwykłe przygody. Okazuje się, że takie sytuacje dzieją się naprawdę, a najlepszym przykładem na to jest psiak tej kobiety. Szczeniak prowadził podwójne życie. Nie uwierzysz, co robił w tajemnicy, gdy wymykał się z domu.

Szczeniak prowadził podwójne życie

Użytkowniczka platformy X o nicku @dammitdemi jest psią mamą. Od czasu do czasu publikuje różne informacje z życia swojego pupila. Jeden z jej postów wzbudził jednak wyjątkowe zainteresowanie internautów. Okazało się bowiem, że pies kobiety prowadzi podwójne życie.

Han Solo jest jeszcze szczeniakiem, ale niezwykle krnąbrnym. Lubi znikać z domu na całe dnie. Pewnego razu, gdy długo się nie zjawiał, jego pani zaczęła się stresować. Na szczęście obroża psiaka miała wgrany lokalizator GPS, dzięki któremu kobieta mogła sprawdzić w aplikacji, gdzie znajduje się jej pupil.

Na początku jednak nie było łatwo i właścicielka psiaka była przerażona. Okazało się bowiem, że GPS od dłuższego czasu nie aktualizował lokalizacji Hana Solo i jest problem w odnalezieniu czworonoga. Kobieta przeszukała okolicę i nic. Zadzwoniła nawet do weterynarza, aby zapytać, czy przypadkiem nie widział zwierzaka. I w tym samym momencie dostała powiadomienie, że udało się namierzyć Hana Solo. Co ciekawe… w country clubie.

Szczeniak w tajemnicy spotykał się z przyjaciółmi

Gdy właścicielka psiaka dotarła na miejsce, była zdumiona swoim odkryciem. Jej pupil w najlepsze biegał po trawie w towarzystwie zupełnie nieznanych jej psów.

Nie byłam przygotowana na to, co zobaczyłam – napisała na platformie X.

Kiedy właścicielka zawołała psa, ten zdawał się tym nie przejmować. W najlepsze bawił się ze swoimi kumplami i nie zamierzał wracać do domu. Ostatecznie jednak się poddał i podleciał do opiekunki.

Poddał się z ogonem podciągniętym pod łapy i przyszedł założyć smycz. Jak wszystko, co dobre, impreza musi się kiedyś skończyć – żartuje kobieta.

Od tego czasu Han Solo jest pod czujną obserwacją swojej opiekunki i jej mamy, aby ponownie nie uciekł z domu. On ewidentnie jednak wyraża ochotę na harce ze swoimi przyjaciółmi. Kobieta obiecała mu, że tam wrócą, ale razem i wtedy będzie mógł bawić się z kolegami. Na razie jednak musi obejść się smakiem.

Źródło: twitter.com, @dammitdemi/thedodo.com

Czytaj także:
Kot prowadził podwójne życie. Został rozszyfrowany przez 1 szczegół
Zachowanie psiaka przyprawiło jego właścicieli o ciary. Tylko zobacz, co wymyślił ten spryciarz
Adoptowała psa, ale teraz tego żałuje. "To gigantyczny wąż w futrzanym kostiumie"

Redakcja poleca

REKLAMA