Kot prowadził podwójne życie. Został rozszyfrowany przez 1 szczegół

Kot prowadził podwójne życie. Został rozszyfrowany przez 1 szczegół fot. Adobe Stock, vladuzn
Ten zwierz to prawdziwy nicpoń, o czym przekonał się nie jeden, lecz dwóch właścicieli. Wszystko dlatego, że kot prowadził podwójne życie. Zobacz, jak mu się to udało i w jaki sposób sprawa wyszła na jaw.
/ 22.01.2024 08:00
Kot prowadził podwójne życie. Został rozszyfrowany przez 1 szczegół fot. Adobe Stock, vladuzn

Ta historia jest tak absurdalna, że aż trudno uwierzyć, że wydarzyła się naprawdę. A jednak. Wiele słyszeliśmy na temat ludzi, którzy prowadzą podwójne życie. Mało kto jednak spodziewałby się, że również zwierzęta mogą zrobić coś takiego. Nie posądzilibyśmy o to nawet tak mądrych czworonogów jak koty. Jednak ten nicpoń ma sporo za uszami. Sam poznaj tę historię.

Kot prowadził podwójne życie

Nie od dziś wiadomo, że koty chodzą własnymi ścieżkami. Gdy wypuszczamy je na zewnątrz, musimy jednak liczyć się z tym, że mogą wpaść w tarapaty lub… znaleźć sobie nowych właścicieli. A to może się wiązać z przykrymi, ale też dość zabawnymi sytuacjami.

Crystal Roberts, której historię przedstawia portal thedodo.com, w życiu nie pomyślałaby, że jej kot może prowadzić podwójne życie. Każdego dnia karmiła go, dbała o niego, bawiła się z nim i nie była świadoma tego, że ktoś inny również może traktować go jak swojego pupila. Prawda wyszła na jaw zupełnie przez przypadek.

Ta kobieta była w szoku, gdy odkryła podwójne życie swojego kota

Kotka Crystal nazywa się Papy Legby i jest naprawdę niepokorna. Choć właścicielka próbowała ją przekonać do niewychodzenia z domu, ta nie chciała nawet o tym słyszeć. W pewnym momencie wyszło na jaw dlaczego.

Pewnego dnia, gdy Papy Legby wróciła ze swojego długiego spaceru, była ubrana w sweterek. W dodatku z czasem okazało się, że ubranka kotki były regularnie zmieniane, więc jej kontakt z inną rodziną musiał być częsty. Crystal nie udało się namierzyć tych osób, ale nie zamierza się poddawać.

Na TikToku opublikowała filmik, w którym pokazała swoją kotkę w „obcym” sweterku i tym samym próbuje odszukać drugich właścicieli zwierzaka.

@wedonotownacat Whose litterbox have your paws been in? Mom reports he has never allowed them to put sweaters on him before🤣 and just started coming home in them. #cat #catsinsweaters #catsoftiktok #fyp #blackcatsoftiktok #christmaseve #christmassweater ♬ Elf - Main Theme - Geek Music

Źródło: thedodo.com/swiatzwierzat.pl/TikTok

Czytaj także: 
To najniebezpieczniejszy kot na świecie. Wygląda uroczo, ale terminator przy nim to nic
Mały kociak przerwał przysięgę młodej pary. Zakochani stwierdzili, że to przeznaczenie
Golden ryczący jak lew? Pies naśladujący inne zwierzęta sprawi, że popłaczesz się ze śmiechu
 

Redakcja poleca

REKLAMA