Pies uratował zaginioną kobietę. Zobacz, jak stał się bohaterem

Pies Logan w akcji fot. KMP w Sosnowcu
Psi bohater Logan uratował zaginioną kobietę. To, co stało się później, wzruszy każdego. Przeczytaj, jak potoczyła się ta niezwykła historia.
/ 09.02.2024 14:05
Pies Logan w akcji fot. KMP w Sosnowcu

Takie nowiny sprawiają, że wraca wiara w dobro. W Sosnowcu pies Logan pomógł odnaleźć zaginioną kobietę. To nie pierwsza taka akcja zwierzaka. Dowiedz się, jak doszło do tego niezwykłego zdarzenia.

Pies uratował zaginioną kobietę

Na początku lutego w Sosnowcu rodzina zgłosiła zaginięcie 44-letniej kobiety. Podobno wyszła z domu i przez wiele godzin nie wracała, ani nie dawała znaku życia. Bliscy byli bardzo zaniepokojeni jej losem, bo kobieta miała problemy z pamięcią po wypadku samochodowym.

Do akcji poszukiwawczej ruszyli policjanci z Sosnowca w nietypowym składzie. Jednym z funkcjonariuszy był Logan, specjalny pies patrolowo-tropiący. Do czynności przystąpił wraz ze swoim opiekunem. Szybko okazało się, że z Loganem na pokładzie każda akcja błyskawicznie znajdzie swoje rozwiązanie. Finał zdarzenia był zaskakujący dla wszystkich.

fot. KMP w Sosnowcu

Pies Logan jest bohaterem

Tego samego dnia kobieta została odnaleziona cała i zdrowa. Dzięki bohaterskim działaniom psa Logana oraz pozostałych funkcjonariuszy odnaleziono trop zaginionej w okolicy jej domu. Po jego sprawdzeniu okazało się, że 44-latka sama znalazła drogę powrotną. Zaskoczona kobieta z wdzięcznością i radością przyjęła odwiedziny Logana.

Rodzice zaginionej jeszcze nie zdążyli wrócić z komisariatu, gdy pies podjął trop i odnalazł kobietę... w jej własnym mieszkaniu. Jak się okazało, mieszkanka Sosnowca sama wróciła do domu. Była cała i zdrowa, a widok Logana, który wywęszył jej obecność, szczerze ją zaskoczył i absolutnie ucieszył – relacjonuje komenda w Sosnowcu.

Wspaniale wiedzieć, że sosnowscy policjanci mają tak oddanego i skutecznego towarzysza. Teraz mieszkańcy miasta i okolic będą mogli czuć się jeszcze bezpieczniej, wiedząc, że sympatyczny Logan zawsze pospieszy im na ratunek.

Źródło: sosnowiec.policja.gov.pl oraz sosnowiec.naszemiasto.pl

Czytaj także:
Sonia ma złamane serce i tęskni. To, co zrobili jej opiekunowie, woła o pomstę
Specjalnie potrąciła psa na parkingu. Później rozegrał się dramat
Ludzka podłość nie zna granic. Kocie bliźniaczki zostały znalezione w dramatycznym stanie

Redakcja poleca

REKLAMA